Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hova juttassam el a youtube...

Hova juttassam el a youtube csatornám, kik tudnak segíteni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen kezdek teljesen meghibbanni, nem bírom ép ésszel a mama hotelt, de egyszerűen zéró pénzem van és nem vesznek fel dolgozni sehova, ami nem fizikai munka (sajnos a fizikai munkát nem bírom szégyen szemre 22 évesen annyira rossz az eü állapotom).

Lényegében a mama hotel egy nagyipari húselosztó üzem és hentesnagykereskedés felett található, ami az egész utca életét megnyomorítja, több mint 50 család életét. Még is felvásárolta az egész várost így nem lehet semmit sem velük kezdeni. Megőrjítenek minket, de nézzétek csak meg a youtubeon, lakhatatlan környék. https://www.youtube.com/channel/UC9vbXfRsBiCqdNwvs90tfNw

Viszont menekülni nincs pénzem, a mamahotel pedig nem fog költözni, mert mama nem szeretne költözködni a munkahelye miatt. Városi bíróság kimondta jogerősen, hogy muszáj szenvednie a lakóknak. Megyei bíróság dettó. Írtam 100+ médiának, mind lekakilták a fejem. Pártok dettó

Van még valami megoldás? Kezdem elveszteni a reményt. Kinek kéne ezt a csatornát elküldeni, hogy jó kezekbe kerüljön a lakóközösség? Nem csak én szenvedek, az itt élők majdnem mindegyike mentálisan rokkant a húsüzemtől



2022. febr. 19. 23:39
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
21%

Hát b+, tavaly voltam hallásvizsgálaton és állítólag kitűnő a hallásom, de én továbbra sem hallok semmi extrém zajt.


A közlekedés alapzaja kb 70-80 decibel.

Az 55 decibel az kb a hűtő búgása

2022. febr. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
87%
Amúgy neked lenne a legegyszerűbb elmenekülni 22 évesen. Csak tovább kell tanulnod, kollégistának kell lenned és te megmenekültél. Aztán sose mész haza, családot próbálod távolról segíteni.
2022. febr. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 A kérdező kommentje:

Most is egyetemre járok, csak mivel 1 buszmegállóra van az egyetem, ezért nem vagyok kollégista már.

A másik, hogy már csak a szakdolgozatom van hátra. Tehát nincs órám, amire bejárjak. Dolgozni meg nem vesznek fel a szakmámba sajnálatos dolgok miatt, ami miatt szakmai gyakorlatot se kapok, így most veszélyben van a diplomám. Azért sem megyek el árufeltöltőnek, stb, mert muszáj a szakmámban találnom valamit. Fizikai munkát amúgy sem vagyok képes elvállalni sajnos.

Ha meglesz a diplomám, nyárra kitudok menni külföldre kinti kollégiumba. Most ezért teperek. De az a nyár hol van még... Addig felkötöm magam a lakásban.

#41 Én nekem is kiváló, sőt, sokkal érzékenyebb mint az átlag emberé. Még nem vizsgáltattam ki magam, de lehet mizophonia is áll a háttérben, de sajnos arra nincs gyógymód.

Itt van a közlemény. Nappal 55 db a max megengedett, amit mi hallhatunk. Hát ha az a hűtő zúgása, akkor amit hallok az 255....

2022. febr. 20. 13:26
 44/54 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem nem igazán vagy tisztában azzal,hogy mi mennyi zaj,így nincs viszonyítási alapod.

Ez a zaj cseppet sem lépi át a megengedettet.

2022. febr. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem sem a zajra kéne koncentrálni első sorban, hanem a szagokra meg hogy meghúzzák, kiszúrják az autók kerekeit.
2022. febr. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 A kérdező kommentje:
Jó, hagyjuk, nem fogok bizonygatni egy rottyos telefon mikrofonjából neked. Engedjük el, feladom, tied a morális győzelem mister vasidegek, örülj magadnak, hogy belémgázolhattál te is, én meg szenvedek tovább és felakasztom magam.
2022. febr. 20. 13:37
 47/54 A kérdező kommentje:
#45 Na igen, a hússzag ami a wc-ben van az a másik. Hányinger.
2022. febr. 20. 13:38
 48/54 anonim ***** válasza:
95%

Nekem miért kellene beléd gázolni? Veled valami k*rva nagy baj van..

Eddig is elutasították a kérvényeiteket és most is el fogják,mert NEKED személy szerint hiába hangos,ez valójában egy teljesen átlagos zajszint egy városi környezetben.

2019 óta ott laktok azt mondod.Ha anyukád nem akar arrébb költözni akkor alighanem téged jobban zavar,kézzel lábbal menekülne onnan más is,ha annyira zavaró lenne mint mondod.

Nekem veled semmi bajom,de a tény az tény.Ez nem elviselhetetlen zaj,akkor sem ha neked az.


De azért nézesd meg magad.Nem normális,hogy ennyire rá vagy függve egy témára és még képes vagy az ablakban millió felvételt is csinálni,leskelődni..

2022. febr. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 A kérdező kommentje:
No comment...
2022. febr. 20. 13:57
 50/54 anonim ***** válasza:
91%

A kérdezőről nem árt tudni azt sem hogy találkoztam már vele több lakóhely, szomszédok témakörben is. Általában toxikus rosszindulatú áldozathibáztatást kommentel másoknak, hogy a kérdező aki panaszkodik a zajra a hibás, minek költözött oda, miért nem nézte meg előtte jobban, stb. Meg hogy amire a kérdező panaszkodik az nem is igazi zaj mert BEZZEG Ő aki alatt húsüzem van, meg így meg úgy maffia, minden megoldhatatlan, költözzön el a kérdező, a rendőrök a bíróság mindenki korrupt saras, csak a költözés a megoldás. Ráadásként gyanítom több névvel is lepontozza a pozitív segítő kommenteket is azokon a helyeken, amik az ő egóját sértik, hiába igaz. Az a baj nem képes kilátni a saját bajából, és mindenkire ezt toxikusan ráhúzza a többi topicban is.


Szóval érdemes fenntartással kezelni azt is amit a zaj kapcsán mond, meg hogy valójában hány embert is zavarhat rajta kívül. Kérdező, na ugye milyen jó amikor visszanyal a fagyi? De szerintem ez nem igazi zaj nálatok hiszen ez semmi, ismerek helyet ahol betontelep van szembe. Szóval ha nem tetszik költözz el :)

2022. febr. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!