Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nekem ezt napi szinten muszaly...

Nekem ezt napi szinten muszaly hallgatnom?

Figyelt kérdés
Felettem alberlok laknak. Van, hogy reggel fél 6-6 között üvölt, ordít a 3 fiúval az asszony... Napközben a pasi. A középső szomszédom minden reggel oklendezese tesz meg rá egy lapáttal, vagy kostolgatott amíg helyre nem tettem. Észre vettem magamon, hogy ingerülten vagyok ezek miatt az átlagnál, pillanatok alatt felcseszem magam pláne a non!!! Mivel itthon dolgozom minden reggel erre kele vagy napközben huppog a parkett a lábam alatt a csillár remeg... Már lett szólva is nem igen használt. Fél zorogtem a radiátor csövön, visza törött.... N29
2022. febr. 22. 14:08
 1/8 A kérdező kommentje:

'zorgott

Bocsánat a hibákért, most látom csak

2022. febr. 22. 14:10
 2/8 anonim ***** válasza:

Huhh az kemény! Akkor nekem nem is szabadna panaszkodnom...


Sajnos én is érzékenyebb vagyok az átlagnál, amíg panelban laktam dettó halál volt. Tökre örültem, hogy ekszakadtam Budapestről, erre engem meg egy távolsági busz kelt minden hajnalban 4.30-kor... Csak annyi, hogy annyira hangosan zötyög, hogy a becsukott ablakom ellenére képes vagyok felkelni rá. Dupla füldugóval ha nem esnek ki, akkor pár napot le tudok faragni a dologból. Ha meg nem a busz kelt, akkor a cicó nyomul, hogy simizzem. 😅 (de őt ugye imádom, a buszt nem)


Kettő dolgot tehetsz:

- Azokkal a szomszédokkal akikkel problémád van, szépen, kulturáltan megbeszéled a dolgot.

1b: Közös képviselő bevonása, ha nem mész semmire


-Füldugót használsz, valami jobbat, ezt lehet olyan szinten extrázni, hogy kérsz audiologiára időpontot és ott a fülednek megfelelően tudsz profi céggel egyénre szabva készíttetni. Perszen ha zavar a dolog, akkor marad az egyes, illetve azbegyperbé verzió.


Üdv, egy HSP-s férfi. :)

2022. febr. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
98%
29 évesen nem ártana tudni hogy a muszály, amúgy muszáj
2022. febr. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Shaddark ***** válasza:
35%

Kérdező mentségére legyen mondva, ezt sokan helytelenül írják. Én több ly-os muszájt olvasok mint j-t.

Sőt, esküszöm neked, hogy általánosban nekem ly-al tanították :)

2022. febr. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem, el is költözhetsz, ha zavar.


Ez van.

2022. febr. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Félve zörögtél a radiátorcsövön és visszatörött. Ez jó. 😄
2022. febr. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Fel'el írta ezt is... Baszki
2022. febr. 28. 17:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát már hányni se szabad otthon?
2022. márc. 1. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!