Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szabad hangosan hallgatnom a...

Szabad hangosan hallgatnom a zenét otthonomban bármikor?

Figyelt kérdés
Ha nem szól hangosan nálam a zene, de a szomszéd azt mondja, hogy a mélynyomó mennydörgés szerűen áthallatszik hozzá, azzal nem kell foglalkoznom?

2018. jún. 4. 14:55
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
te tényleg ilyen hülye vagy, vagy valaki segít neked?
2018. jún. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem, komolyan kérdeztem! A szomszéd azt mondja, hogy állandóan mennydörgést hall felőlem, nálam nem, szerintem a mélynyomóra gondol, pedig nem hallgatnom hangosan... Tehet ellenem valamit?
2018. jún. 4. 15:03
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Magától értetődőnek kellene lennie hogy ha zavarod akkor kezdesz vele valamit, de nem, te még véletlenül se zavartasd magad, legyél ultimate paraszt!

Gratulálok suttyó, remélem nekem soha nem lesz ilyen gyökér szomszédom.

2018. jún. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, hogy a mélynyomó zavarja. Feljelenthet a lakóközösségnél, és igaza lenne.
2018. jún. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%

Engem zavarna, hogy mást zavarok. A falak simán képesek rá, hogy csak a tam-tam maradjon, ami elég idegesítő tud lenni, amikor az ember pihenne a saját otthonában.


Viszont nem tudhatom, mi neked a nem hangos... A normális hangok megengedettek, az ember él, tévét néz, zenét hallgat, zenél, ez bizonyos szintig, nem túl hangosan normális. Nekem is volt idegbeteg szomszédom, aki beszólt, amikor este 7-kor félórát zongoráztam azon a pianínón, amin még mezzofortét sem tudtam volna kiadni kalapáccsal sem (vagy csak azzal), annyira iszonyú halk volt. Nos, ez túlreagálás (utána nyílt disznó a közvetlen közelben s az egyik kissrác trombitálni kezdett :D).

De ha hangosan hallgatsz zenét, akkor halkíts rajta.

Ha nagyon jó fej akarsz lenni, akkor pedig fejhallgató, bár az azért nem olyan, tudom én.

2018. jún. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem akarok paraszt lenni, csak mindig azt mondja, hogy zúg és mennydörög az egész lakása miattam. A házimoziért meg egyenest egy szintet ugrik, oly annyira kiakad tőle.
2018. jún. 4. 18:28
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted?


Vettem egy 2.1 es rendszert, 400 W mélyládával, direkt a szomszéd zavarására...amikor fullra teszem a basszust Rammstein vagy Linkin Park közben, akkor max 2 percen belül elkussoltatja az éjszaka is nyomott ku r va hangos tüc-tücöt, meg mulatóst.

2018. jún. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a like! Mert megérdemlitek!
2018. jún. 5. 10:44
 9/10 anonim ***** válasza:

Este 8 után azért illene halkra venni az ilyeneket.

Figyelj, az alattam lakónak nem hangos az, hogy én hallom a szöveget is a tévéjéből. Egyszerűen nem képes lehalkítani az éjszaka közepén sem, én meg így nem tudok rendesen aludni.

2018. jún. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
# 7/9 Időpont tegnap 23:18 - Lehet, hogy nekem is ezt kéne...
2018. jún. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!