Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Bajos szomszéd, aki kipécézett?

Bajos szomszéd, aki kipécézett?

Figyelt kérdés

Egy kis házban lakunk; fél éve költöztem ide, de periodikusan ki vagyok pécezve. Lakik itt egy furcsa nő is, aki mindenkivel akar barátkozni, mindenkiről akar mindent tudni, aztán az infókkal visszaél, mert köp a főbérlőnek. Amikor valaki folyamat nyitva hagyta a kapu ajtaját, ez a nő cetlit ragasztott ki, a nevemmel ellátva, hogy ne hagyjam nyitva a kaput. Nem vettem fel, így leszedtem a cetlit és félre raktam. Legközelebb is kitette ugyan ezt a cetlit, csak a nevem kihúzta róla... Valaki másfél hete dohányzott itt, és állt a füst a lépcsőházban. Rá néhány napra ez a nő, megkérdezte, tőlem, mellékesen és kedvesen, hogy dohányzom-e a lakásban. Mondtam, hogy nem, (tekintve hogy csak az utcán gyújtokrá, amihez meg senkinek semmi köze). A minap fültanúja voltam annak, hogy engem szid, meg utálja a hazugokat, magyarán utál engem, mert azt "hazudtam" nem dohányzom a lakásban. Az a gond, hogy kavarja a szart a hátam mögött, és hergeli a szomszédokat folyamat ellenem, plusz beakarja vonni a főbérlőt. Kérdésem az, hogy 1. Mit tennél a helyemben? 2. Szóljak a főberlonek?


Nem tudom ignorálni, ez tényleg egy kis ház...


2022. febr. 23. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ő valszeg mindenkivel ilyen, minden lében kanál. Ha bepanaszol téged, szólj, de a TULAJDONOSnak (Főbérlő már nem igazán van, az azt jelentené, hogy egy bérlőtől béreled tovább a tulajdonos lakását. Te szerintem a tulajdonostól bérled.)
2022. febr. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ingatlaniroda adja ki az egész házat, de mindegy.


...ne előzzem meg? Ez úgy tarthatatlan, meg minimum fél évet itt kell laknom.

2022. febr. 23. 16:36
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindegy.
2022. febr. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi van ha szól az ingatlairodnának.


Valószínűleg lefogják sz-rni, mert olyan embernek tűnik, aki havonta ír emailt hasonló ügyekben.


Ha mégis foglalkoznak vele elmondod a te oldalatad és úgy sem fognak semmit sem csinálni.


Csak hagyd békén. Úgy sem ott akarsz megöregedni.

2022. febr. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Haha :D lehet sűrűbben is, mint havonta. A helyzet az, hogy emiatt, már a ház környékén sem merek rágyújtani.
2022. febr. 23. 17:42
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy tökéletes alkalom a leszokásra. Egészségtelen, sokba kerül és időigényes.


Plusz extra fejfájást okoz a nő miatt :D

2022. febr. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Van benne valami :D de nem, nem. Napi 3 szál nem okozna gondot, ha nem lenne ez a fennálló probléma...
2022. febr. 23. 17:47
 8/10 anonim ***** válasza:
Mond meg a nőnek hogy téged ez zavar és,hogy hagyja abba
2022. febr. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja meg hogy nem érted miért csinálja ezt
2022. febr. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az ilyen ember csak azért csinálja,hogy becsülete legyen a főbérlővel szemben,de inkább csak kellemetlen helyzetben hozza magát.


Bizonyíték nélkül semmire nem megy,csak max még jobban hülyének nézeti magát, bizonyíték ellened úgysem lessz,ha nem dohányzol a tiltott helyen

2022. febr. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!