Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért nem érdekli a lakókat a...

Miért nem érdekli a lakókat a közgyűlés?

Figyelt kérdés

150 lakásos háztömbben élek ( 5 lépcsőházas lakótelepi ház ) és alig bírom rávenni az embereket, hogy eljöjjenek. Probálunk lobbizni, de ha nagyon jól megy, álomszerű lenne egy 30 fős részvétel ami a lakások 20%-át jelentené. De könnyen lehet, hogy csak 20-an leszünk.


Miért nem érdekli a lakókat a házuk? Értem én hogy közös képviselet intéz mindent de mégis csak itt lehet megtenni az érdemi lépéseket, bármit amit szeretnénk.

Miért vannak úgy vele, hogy csak a küszöbig terjed a tulajdonuk holott az egész HÁZ ( közös részei ) a tulajdonuk része? Mi ez a nemtörődömség?



2022. márc. 22. 09:24
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Na elmentem a közgyűlésre. Most már értem miért nem mennek el sokan.


Olyan stílus volt ami egyszerűen számomra elképzelhetetlen. Konkrétan anyázták egymást bárkit aki felszólalt udvariasan, meg se hallgatták, kiröhögték, kigúnyoltak.


Gusztustalan emberek laknak némelyik házban.

2022. ápr. 1. 16:26
 22/27 anonim ***** válasza:

Te úgy szóltál le mindenkit, hogy még nem is voltál közgyűlésen??


:D happy end, rájöttél, hogy tényleg baromság.

2022. ápr. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Ha ilyen a lakóközösség akkor baromság.


Ha normálisak tisztelettudóak és meghallgatják egymást, és vannak érvek ellenérvek és egy jó levezető elnök.


Akkor van értelme.


De így, hogy falkákba, állatokba verődve ugatnak felnőtt emberek más felnőtt embereket ez így nem oké.


Sajnos ez magyarország.

2022. ápr. 1. 17:39
 24/27 anonim ***** válasza:
66%

Akkor idéznélek téged : "Szerintem iszonyatosan elkeserítő, hogy évi 1x nem képes az ember 2-3 órát rááldozni az életéből erre. Iszonyatosan elkeserítő és szomorú.



Komolyan mondom az ilyen emberek megérdemlik, hogy a nemtörődömségük miatt a házuk lakóösszetétele rosszabb legyen, elszlömösödjön a környékük, a házuk, patkányok, csótányok legyenek mindenhol és alkoholista hangoskodó kutyás őrültek házában lakjanak."


Nem véletlenül írjuk azt amit írtunk, a lakóközösségek 95%-a ilyen Magyarországon, meg se hallgatják a másikat, az öreg néninek semmi nem jó, de ő üvöltetheti este nyolckor a híradót stb. Mostmár érted.

2022. ápr. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
65%
Lol en azthittem te is ilyen szektakat rendezel. Hogy gondnok vagy fo lako gyulesmester vagy
2022. ápr. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
65%
25-ös énis azt hittem hogy ő az képviselő:D
2022. ápr. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

én is azt hittem, h ő a képviselő...


Nálunk okoskodó vénemberekkel van tele akik hozzák esetleg a nekik drukkoló nyanyákat. Így nagy hanggal megszavazódik az, amit ők akarnak, más javaslatok meg le vannak hurrogva de dulván. Akkor is, ha utóbbiak egy icike picikét stratégiaibbak lennének...

2022. jún. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!