Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nagyon hangos a szomszédom,...

Nagyon hangos a szomszédom, mit tehetnék? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Sziasztok, a következő a szituáció: A szomszédban lakik egy pár, kis gyerekekkel. A hálószobánk fala közös, egy elég vékony falról van szó, mint kiderült, mert általában hallom, hogy miről beszélnek a másik szobában (elég hangosan is "beszélnek"). Néha a nagyon hangos horkolást is hallom (nem panel). Azt meg kell jegyeznem, hogy mindent hangosan csinálnak, és inkább este/hajnalban, de egész nap otthon vannak így napközben is szoktam őket hallani. A többi szomszédot sosem hallom. Eddig semmi különös még el is tudnám viselni, viszont hetente többször arra ébredek az éjszaka folyamán, hogy a szomszéd (férfi) ordítva nyög órákon keresztül. Nyilván nagyon kellemetlen hallgatni, rettentően hangos, a többi szomszéd is hallja. Másfél éve megy már ez és egyrészt idegesítő és addig vissza sem tudok aludni. Próbáltam már a füldugót, többször beszéltem már velük, levelet is írtam, a falon is dörömböltem, semmi eredmény. Nyilván az otthonában ne fogja magát vissza senki viszont szerintem alap, hogy hagyjuk a másikat legalább aludni és este már ne hangoskodjon senki.

Szerintetek mit tudnék még tenni ebben a helyzetben?

A költözés nem opció.



2022. márc. 24. 23:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
A szobadnak azt a falat, amelyik a szomszed fele van, szigeteld le belulrol 5 cm-es hungarocellel. Nem fogod hallani.
2022. márc. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!