Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Minden szombaton kalapálás,fúr...

Minden szombaton kalapálás,fúrás a panelben egyszerűen megőrülök már nem lehet pihenni soha, mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Végre hétvége , pihennék, nyugalomba szeretnék lenni de a zeng ez a kib*szott ház a kalapálástól meg fúrástól minden szombaton nem hiszem el hogy mindig van valami és mindig szombaton kell csinálni ennyire érzéketlenek ezek a ********** lakók? Én az ajtót is halkan csukom be hogy ne zavarjam a másikat ezek a ******** meg nyugodtan kalapálnak fúrnak szombatoként mikor tudják hogy az egész ház ezt hallgatja nem szégyenli magát az ilyen féreg?


Mit lehet tenni ezek ellen ? Teljesen ki vagyok idegileg már


2022. ápr. 9. 10:21
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 A kérdező kommentje:
Közben a szomszéd kölke egyfolytában bőg mert nyilván őt is zavarja a kalapálás , MEGÖRÜLŐK
2022. ápr. 9. 10:24
 2/62 anonim ***** válasza:
86%

Sajnos tűrni vagy kénytelen mert az előírások szerint ma 14-18-korul IG csinálhatják.


Vasárnap viszont NEM.


Vasárnap csendnek KELL LENNIE.



Ha vasárnap is kezdik, egyszerűen rendőrt hívsz.

2022. ápr. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
100%
Szombaton hogy 14 vagy 18 óra az valami helyi rendelet függvénye.
2022. ápr. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 A kérdező kommentje:
De miért ilyen érzéketlenek ezek a nem mondom mik? Miért szombaton kell csinálni ezt ? Ott az egész hét rá és szombaton ütik vésik fúrják a falat , itt panelben a beton ráadásul úgy viszi a hangot ha ütvefúrják hogy a fejem is beleremeg
2022. ápr. 9. 10:28
 5/62 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos semmit, átérzem a problémád.Nekem szerencsém volt egy őrült, egymást ölő, 3 gyerekes családtól eltekintve az emeletes házakban mindig csendes szomszédaim voltak.

Kertesházban ez úgy működik, hogy ahogy melegszik az idő előbújnak a flexelő, autószerelő, ki tudja mit művelő hangos szomszédok, plusz a jólnevelt fűnyíróisták a baromi erős gépeikkel, akik pontban 9,00-kor nyomnak rá az indítógombra.

2022. ápr. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 A kérdező kommentje:
De miért engedi ezt a törvény? Komolyan nem lehet az embernek legalább 2 nyugodt napja a héten? Egész héten a munkában öl a stressz , lenne 2 napom hogy pihenjek akkor meg a fúrást kalapálást hallgatom és megy fel bennem a pumpa , idegösszeroppanás szélén állok már
2022. ápr. 9. 10:30
 7/62 anonim ***** válasza:
87%
Azért szombaton mert vagy a tulaj csinálja szabadidejében vagy olyan melós aki a rendes munkája UTÁN, kb fusiba végzi.
2022. ápr. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
81%
Ha utazásról érsz haza, csak az ajtón megy be az ember, aztán irigykedő tekintetek fogadják, bármit csinálsz a családoddal, a szomszéd fia itt éli ki magát, az elég gáz. Elvárásokat azokkal az emberekkel kell támasztani, akik hitelt csináltak, majd az idősekre hárították a felelősséget.
2022. ápr. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 A kérdező kommentje:

És miért engedik ezt? Ennyi méltóság és pihenés nem jár a normális embernek?


Értem én ha valami hibát kell elhárítani akkor nyilván csálják de mi a fenéért szombaton kell szétverni a fürdőszobát , legszivesebben kilógatnám őket az ablakon

2022. ápr. 9. 10:33
 10/62 anonim ***** válasza:
71%
En fel szoktam tolni a zenet. Ha valaki egyaltalan nincs tekintettel meg maniakusan furkal, zajt csap akkor siman ugy hagyom a zenet akkoris ha lelepek 😀
2022. ápr. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!