Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Minden szombaton kalapálás,fúr...

Minden szombaton kalapálás,fúrás a panelben egyszerűen megőrülök már nem lehet pihenni soha, mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Végre hétvége , pihennék, nyugalomba szeretnék lenni de a zeng ez a kib*szott ház a kalapálástól meg fúrástól minden szombaton nem hiszem el hogy mindig van valami és mindig szombaton kell csinálni ennyire érzéketlenek ezek a ********** lakók? Én az ajtót is halkan csukom be hogy ne zavarjam a másikat ezek a ******** meg nyugodtan kalapálnak fúrnak szombatoként mikor tudják hogy az egész ház ezt hallgatja nem szégyenli magát az ilyen féreg?


Mit lehet tenni ezek ellen ? Teljesen ki vagyok idegileg már


2022. ápr. 9. 10:21
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
100%

"Ha kiteszek egy kiírást hogy aki szombaton újít fel összekarcolom a kocsiját annak lehet valami jogi következménye? "


EZ már önmagában törvénybe ütközö. De ha valaki "helyetted" megteszi, senki nem mossa le rólad, hogy te voltál, ugyanis ilyen fenyegetés után neked kellene bizonyítani, hogy nem te tetted.


És akkor járhatsz bíróságra, meg fizetheted a javítási költségeket - ami nem kevés -, fizetheted a rád kirótt bírságot - ami szintén elég komoly összeg lehet -, illetve a perköltségeket - ami megint csak nem két fillér!

2022. ápr. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 A kérdező kommentje:

Jó igaz, ezt az ötletet elvetettem akkor, de mit írjak ki amitől meg is ijednek? Nyilván ha csak kiírom hogy létszives ne az nem érdekli őket hiszen ha érdekelné őket a lakóközösség akkor nem csinálnák ezt..


Név nélkül fogom kiírni nem akarok feles viszályt, mit írjak ki amitől megijednek de nem törvénybeütköző ?

2022. ápr. 9. 11:01
 23/62 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
69%
Ugye, te egyedül élsz...?
2022. ápr. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 A kérdező kommentje:

#23


Ez hogy jön ide ?

2022. ápr. 9. 11:02
 25/62 anonim ***** válasza:
100%

nem fognak megijedni semmitől, ha meg olyat írsz ami ijesztő, az meg megint törvénybe ütközik.


Menj el valahová szombatonként vagy szokd meg vagy költözz el onnan!

2022. ápr. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
70%
Ne írogass ki fenyegető szöveget mert bajod lehet belőle!
2022. ápr. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 A kérdező kommentje:
Akkor csak annyit írok ki , hogy mi******************************************** -ért fúrnak kalapálnak szombaton amikor az ember pihenni akar, hátha kicsit elszégyenli 1-2 magát ha nem is mind de talán páran nem fognak majd szombaton zajongani
2022. ápr. 9. 11:15
 28/62 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, ahogy elnézegetem a válaszaidat , te sem vagy különb díszpinty mint az ottlakók, maradj csak ott, elfértek , kiegészítitek egymást!
2022. ápr. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
91%
A stílustalan kommunikációval 100% hogy nem lehet eredményt elérni, sőt azt is maga után vonhatja, hogy amikor nincs semmi, akkor is keltenek zajt "hogy bosszankodjon a másik fél".
2022. ápr. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 A kérdező kommentje:

#28


Miről beszélsz? Pont azt is írtam hogy még az ajtót is halkan csukom be hogy ne zavarjam a szomszédokat, hát ha mindenki olyan lenne mint én akkor ez a béke szigete lenne

2022. ápr. 9. 11:21
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!