Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Minden szombaton kalapálás,fúr...

Minden szombaton kalapálás,fúrás a panelben egyszerűen megőrülök már nem lehet pihenni soha, mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Végre hétvége , pihennék, nyugalomba szeretnék lenni de a zeng ez a kib*szott ház a kalapálástól meg fúrástól minden szombaton nem hiszem el hogy mindig van valami és mindig szombaton kell csinálni ennyire érzéketlenek ezek a ********** lakók? Én az ajtót is halkan csukom be hogy ne zavarjam a másikat ezek a ******** meg nyugodtan kalapálnak fúrnak szombatoként mikor tudják hogy az egész ház ezt hallgatja nem szégyenli magát az ilyen féreg?


Mit lehet tenni ezek ellen ? Teljesen ki vagyok idegileg már


2022. ápr. 9. 10:21
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon kiváncsi lennék, ha a KÉRDEZÖNEK lenne valami javítanivalója a lakásában, ami nem fél óra, akkor kivenne-e több nap szabadságot CSAK AZÉRT, hogy ne szombaton kelljen megcsinálnia! Mert szerintem garantáltan nem, ö is a hét végére idözítené a javítást!
2022. ápr. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 A kérdező kommentje:
Igen! Minden korábbi felújításnál így tettem és normális mesterekkel dolgoztam akik hétköznap jöttek
2022. ápr. 9. 18:40
 53/62 anonim ***** válasza:
44%
Egy polc felfúrásáért is szabadnapot vettél ki és szakembert hívtál?
2022. ápr. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 A kérdező kommentje:

A polcot felfúrtam hétköznap emberi időben munka után, 4-5 óra körül, nem hétvégén!


Hiába próbáltok fogást találni nem fog menni mivel én figyelek másokra! Szombaton nem zajongok!

2022. ápr. 9. 18:51
 55/62 anonim ***** válasza:
68%
Na hát nekem meg hétköznap vannak szabadnapjaim, úgyhogy rám nem vagy tekintettel mert a szabadnapomon zajongsz😤
2022. ápr. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 A kérdező kommentje:
Tudtam hogy valami okos beírja ezt de képzeld el hogy a legtöbb embernek a szombat vasárnap a hétvégéje és akkor nem illik zajongani, nem lehet máshoz igazodni mert ennyi erővel valaki éjszaka dolgozik és nappal alszik
2022. ápr. 9. 18:56
 57/62 anonim ***** válasza:
34%
Tehát akkor mindenki hozzád igazodjon, értem:) vasárnap a pihenőnap még mindig
2022. ápr. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez lehet furcsa lesz, de mi a szomszédokkal a gyűlésen megegyeztünk abban, mivel kezdett elmérgesedni a viszony egy sok gyerekes család és egy nyugdíjas néni között, hogy vasárnap kivételével bárki, bármit csinálhat. Hétköznap meg este 19:00-ig. Furhat, faraghat, klopfolhat, Mosogató és mosógépet akár éjjel is indíthat, így nem kell állandóan vigyázban állni a saját otthonodban.

Itt nálunk mindenkinek ez volt a legmegfelelőbb, itt te nagyon nagyon rosszul éreznéd magad az biztos. Kifejezetten szombatra vannak időzítve az ablakcserék pl, bármilyen felújítás, és én pl nem is tudnám máskorra, mert én nem tudok kivenni szabadságot ilyesmire. :)

Én azt javasolnám neked, szombaton menj el kirandulni, menj el moziba, esetleg ismerkedj.

Vasárnap meg tudsz pihenni.

A panelekben az élet ilyen, ha akarsz esetleg költözz egy tanyára, ahol nincsen szomszédod, na ott biztosan nem fognak zavarni a fúrással. :)

2022. ápr. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ha te fel is robbansz a mérgelődéstől, akkor se lesz jobb és változni se fog semmi. Egyszerüen a panel ilyen. Ezekkel a dolgokkal együtt kell élni. Én 22 éve panelban élek, volt már olyan, hogy felettünk buli volt, a pezsgőt kilocsolták az ablakon és a mi ablakunkon folyt végig. Volt, hogy a kettővel felettünk lakó alkesz pasi kitörte az erkély üvegét és hullott a mi erkélyünkre az üvegszilánk. Ha átmegyek a kisszobába, hallom ha a felettünk lakó becsukja a fiókot. Ez van.
2022. ápr. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
0%

És bocs, piszkosul nem mindenki teheti meg, hogy szabadnapot vesz ki, és akkor csináltatja meg a felújítandó dolgokat.


Én 8-16-ig melózok, megvan x szabadnapom és ennyi, aminek a jórészével nem én gazdálkodom, tehát, ha valamit csináltatni kell a lakásban, akkor az szombaton történik - és nem érdekel más hisztije.

2022. ápr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!