Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha albérletbe vagyok befogadha...

Ha albérletbe vagyok befogadhatok magamhoz háborús menekülteket? Engedélyt kell kérni a főbérlőtől?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 9. 17:37
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogadhatsz be senkit, csak a tulajdonos engedélyével. És kérdés, hogy akkor végülis te fogadod be, vagy a tulajdonos. Mondjuk ha fizeted a plusz költségeket, akkor részben te.
2022. ápr. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
Igen ezt felfogtam. De miért kell így fogalmazni? Jól tudtad hogy ez egy belerúgás a másikba.
2022. ápr. 9. 19:56
 23/38 A kérdező kommentje:
Megutána ezzel jönni hogy idegbeteg vagyok. Lehet de ennek is megvan az oka. Segíteni szeretnék már az se elég?
2022. ápr. 9. 19:58
 24/38 anonim ***** válasza:
94%
Inkább ne így segíts. Amikor felhuzod magad, a család mehet új helyet keresni. Mindenkinek tök kellemetlen lesz. Ja és nem az én kommentem volt továbbra sem a "más kontojara". Egyébként ebben igazad van, ez tényleg rosszindulatú feltételezés szagú.
2022. ápr. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%
21-es vagyok, szerintem nincs ebben a megfogalmazásban semmi bántó. Utána meg nem is írtam semmit, idegbetegségről szó sem lehetett.
2022. ápr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
Jó, ne haragudjatok ha megbántottam valakit. Nehéz itt beazonosítani itt hogy ki kicsoda. Csak már volt olyan emberhez szerencsém aki teljesen kiforgatta amit mondok csak annak örömére hogy megkínozhat.
2022. ápr. 9. 20:15
 27/38 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd meg mit mondott a tulajdonos. Kíváncsi lennék a sztori végére.
2022. ápr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem engedi meg, ki tudja mi lesz, mivan ha nem akarnak elmenni (nem lesz hova), hogy teszi ki őket? Lehet, hogy van erre valami szerződés, de akkor sem te fogadod be őket, hanem a tulajdonos.
2022. ápr. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%
A saját szakálladra biztos, hogy nem. A tulajjal meg kell beszélni, de tartok tőle hogy nem fog beleegyezni. Annyira bizonytalan helyzetben vannak ezek az emberek. Pár hétig még oké is a dolog, de ha hónapokig ott maradnak, ott nem csak a lakhatási költség lesz probléma, hanem étkezés, orvosi ellátás, ruházkodás, meg minden. A férjemnek is volt egy ilyen kósza gondolata, hogy fogadjunk be valakit a házunkba, de aztán letettünk róla. Segíteni szeretnénk, de az extra költségeket nem tudjuk állni hónapokig mi sem, különben a mi megélhetésünk kerül veszélybe.
2022. ápr. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim válasza:
100%

Nekem is van albérlőm. Az engedélyem nélkül nem fogadhat be senkit. Amúgy nem engedném, mert ahhoz kicsi is a lakás, másrészt

túl nagy a kockázat, hogy esetleg nem mennek el. Nem mindegy az se, hogy néhány éjszakáról van szó, vagy hosszabb távról.Amúgy más kontójára nem lehet jótékonykodni.

2022. ápr. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!