Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért szidja a szomszéd srác...

Miért szidja a szomszéd srác folyamatosan az autóinkat?

Figyelt kérdés

Nekem egy Hondám van, régi jól bevált autó 1996-os, barátnőmnek meg 1999-es Seat cordobája van.

Multkor barátnőm lerobbant es senki nem ért rá, vagy dolgozott, vagy más programja volt, csak órák múlva tudtak volna jonni. Baratnom felhívta a szomszed sracot, aki sikeres gazdag ember es Ő vontatta el baratnomet, neki egy Volvo XC90 van a 20+ milliós , tudta h baratnom nem ült meg vontatott járműben, ezért hozott magával egy ismerősét. Egész úton, meg otthon is szidta a baratnom kocsiját, azt mondta az ilyen bontószökevény alkatrészeit el kene adni, meg rozsdaboglyák, meg ő nem fog raernek máskor 😃 meg milyen szerencsétlenek vagyunk h nincs nálunk vontatókotel, ő inkább gyalogolna stb

Baratnom regen kavart vele , de elég rossz stilusa van a sracnak , lenéz mindenkit, mikor jött baratnom apja mondta neki h tanítsa meg alap dolgokra a gyereket mert eletkeptelen stb 19 evesek vagyunk könyörgöm.


Szomszédnal folyton bulik vannak éli a gazdagok életet , lehetne emberségesebb. Nekem is folyton beszologat , hogy megette már a rozsda a hondámat, meg ilyen kinai szart stb Neki is van egy 20 éves autoja is, de az nagyon patika szerinte mindegyik 20 éves autonak úgy kene kinéznie.



#Szomszed baratno
2022. ápr. 10. 01:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ehehe... Most akkor éld bele magad az én helyzetembe: nekünk nincs autónk, miközben még a házban lakó csóró cigónak is van. Ja, és mi már nem vagyunk fiatalok. Ugye, hogy van rosszabb, mint ami veled történt?
2022. ápr. 10. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Egy 20 éves autó nem biztonságos. Igaza van a szomszédnak. Minek neked autó? Meg akarsz halni?
2022. ápr. 10. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljatok meg felnőni.
2022. ápr. 10. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A szomszéd srácnak ha van negatív véleménye, azt kultúráltan is lehet mondani és egyébként valószínű hogy a saját gazdagságát akarja még magasabb szinten hangsúlyozni.
2022. ápr. 10. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha vagytok olyan viszonyban, hogy ilyen szivesseget kérjetek tőle, akkor joggal gondolhatja, hogy elmondhatja a véleményét is leplezetlenül. Úgy gondolja, hogy rossz autótok van és neki nem kellene olyan.

Nektek meg erre telik, aztán ennyi a történet.

2022. ápr. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kavart vele, de koppant, mégis a szomszédnak teszi szét a lábát, a csajod nem tud alap dolgokat sem a vezetésről, a kötelező felszerelés sincs meg a lepukkant kocsitokban. Ezek után csodálkozol ha nem teszik neki, hogy még szívességet is kértek tőle?
2022. ápr. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
és a milliomost lecserélte egy csóróra? Hmmmm
2022. ápr. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7-es van ilyen,a feleségfemnek is egy kőgazdag pasija volt elöttem, de emberileg meg szexuálisan nem sokat ért. Nem minden nőnek a pénz a minden.


Kérdező: Valószínűleg azzal,hogy próbálta lejáratni az autóitokat,ezzel próbálta magát jobbnak feltüntetni az asszonyod elött,vagy azért,mert cserébe akart még egy numerát (reméljük nem kapta meg) vagy vissza akarta őt hódítani,csak erre már nem térnek ki olyan részletességgel a férjeknek,vagy barátoknak szóló élménybeszámolóban. Te ismered az asszonyodat, te tudod, hogy mennyire lehet benne megbízni,de én előbb löktem volna árokba azt a kocsit,minthogy rábízzam olyanra az asszonyomat,aki revansot akar venni

2022. ápr. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat , erre nem is gondoltam. ;)
2022. ápr. 12. 00:19
 10/10 anonim ***** válasza:
Mondd neki hogy ha nem tetszik vegyen nektek is egy XC90-est mert átlag magyar embernek ennyire telik
2022. ápr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!