Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni ha egy család...

Lex01 kérdése:

Mit lehet tenni ha egy család folyamatosan kint éli az életét a gangon?

Figyelt kérdés
Régi körfolyosós bérházban van egy család aki kivitt egy asztalt a gangra és ott ücsörögnek egész nap, esznek isznak meg ott vendégeket fogadnak, mondanom sem kell úgy hallom őket mintha bent lennének a lakásban. A közös képviselőnek már írtunk vagy 50 emailt, egy darabig el-el tűntek de sajnos valahogy mindig visszaszoktak és véglegesen nem sikerült megoldani a problémát. Mikor kint dajdajoztak a rendőrt is ki kellett hívni. Nem szeretnénk emiatt elköltözni mert ezt leszámítva szeretünk itt élni. Van valakinek ötlete?
2021. aug. 8. 09:10
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
77%
Semmit. :( Szinte minden lakóközösségben van legalább egy idióta társaság, a mi házunkban is megvannak. Elzavarni nem lehet őket, a közös képviselő meg az égvilágon semmit nem tud velük kezdeni, de nem is nagyon vannak (legális) eszközei. Ha primkó társaságról van szó, márpedig rendszerint a zajládák azok szoktak lenni, akkor hiába minden szép szó, kérés, ez a fajta magasról tesz mindenre és mindenkire. Ha mázlitok van, elköltöznek, de biztosabb, ha ti költöztök. Tudom, nem túl ideális megoldás, de nálam még csak ez működött eddig.
2021. aug. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
69%
Sajnos ezzel a helyzettel nem sok mindent lehet kezdeni..
2021. aug. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
8%
Kertes házba kell költözni.
2021. aug. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
69%
Ismerős a helyzet mikor így összegyűlnek és kiülnek.Panel házak előtt szokott még ez a gyülekezés létrejönni és szinte egésznap ott ülnek mint akinek semmi dolga és hangoskodnak olykor-olykor.Egyik ismerősömnél volt ez a felállás.Bármikor jött haza vagy indult el otthonról a társaság mindig kinn ült a ház előtti padon és ennyi.Nem voltak ennyire gázak azért mint nálatok de zavaró volt neki még ez is.Igazából semmit sem tudsz tenni max ha nagyon zajosak rájuk hívod a rendőröket de ennyi.Akkor bemennek de holnap folytatják és nem lehet csak emiatt kilakoltatni őket ha egyébként fizetik a számlákat rendesen.Vagy megszoksz vagy megszöksz vagy esetleg egyszer elköltöznek de az lehet csak évek múlva fog megtörténni vagy sosem
2021. aug. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
84%
Van gyerekük? ha igen, akkor altatási időben költözzön ki a fél emelet, és kiabáljatok hallgassatok zenét stb.
2021. aug. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
82%
Én lehajítanám a gangról az asztalt, és amelyik kijön hápogni, megmondanám neki hogy lesegítem őt is szívesen az asztala után.
2021. aug. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
29%
#6 jah, és a fogdában már tök jól lehet aludni, nem is rossz megoldás :D
2021. aug. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Sajnos a 6-os válasza bármilyen csábító is nem kivitelezhető .) Hát ha semmit nem lehet tenni akkor lassan mi pakolunk össze. Az, hogy költözzünk kertes házba sajnos kivitelezhetetlen. Alapból gusztustalan, hogy kilépek a lakásból és azt nézem, hogy ott zabál a familia.
2021. aug. 8. 09:37
 9/29 anonim ***** válasza:

Pedig már egyre többen csinálják azt hogy valahol vesznek egy présházat. Ha van az embernek fantáziája, akkor nagyon takaros kis lakást lehet belőlük kialakítani.


[link]

2021. aug. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok.

Ha nekem ilyen piócák élnének a lakókörnyezetemben és nem hagynának pihenni, biztos hogy nem tűrném el. És még hogy én menjek el és adjam fel az ediggi életemet ezek miatt, hát biztos nem. Az a baj hogy ezek a szép szóból nem értenek, a rendőrök meg addig úgysem csinálnak semmit amíg komolyabb dolog nem történik, úgyhogy ezt csak magadnak tudod megoldani.

Vagy esetleg a rendőröknek megmondani, ha b*sznak cselekedni, akkor rájuk gyújtod a kis asztalkát és akkor majd a hamut jöhetnek összesöpörni amikor ráérnek. Akkor lehet hogy érdemlegesen megmozdulnának, bár ahogy a rendőreinket ismerem, nem sokat várnék tőlük.

Úgyhogy én a helyedben felvenném a kesztyűt, összefognék a többi ott lakóval akiket ez szintén zavar és úgy rendezném le őket. Más úgysem fogja ezt megoldani.

2021. aug. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!