Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tennétek ha kiderülne,...

Mit tennétek ha kiderülne, hogy az egyik szomszéd folyamatosan megfigyel?

Figyelt kérdés

Ha valaki nem hiszi el akkor csak feltételes módban legyen.


Egyébként az, hogy az utcán ki figyel és ki nem az nem túlzottan érdekel, ennél sokkal rosszabb környéken nőttem fel, ahol voltak késes, bicskás fenyegetések, valamint egy olyan eset is eszembe jutott, amikor megpróbáltak elrabolni.


Tudom, hogy a vigyázó szemek most is figyelnek, de most elsősorban függetlenek véleményére lennék kíváncsi.



2022. ápr. 10. 16:47
A kérdező szavazást indított:
Azonnal rendőrséghez fordulnék (bizonyítékok hiányában legalább valamilyen tanácsért).
Bizonyítékokat gyűjtenék és utána fordulnék a rendőrséghez.
Öngyilkosságot követnék el.
Megpróbálnám megbeszélni velük.
Egésznap vicces (pl. macskás) videókat néznék.
Naponta többször kiverném.
Leütném őket mint majom a zsebórát.
Ignorálnám őket.
Közjegyzőtől kérnék birtokvédelmet.
Egyéb (más opció most nem jut eszembe, kommentben ki lehet fejteni a többi lehetőséget).
18 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért figyelnek? Mint a szomszéd néni, aki egész nap otthon van, és ha elkap, beszélgetni akar? Mert akkor ignore.
2022. ápr. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy unatkozó idős asszony próbál kiváncsiskodni. Az nem zavar, ha nincs jobb dolga, csinálja. De nálam mindenhol függöny van, este pedig lehúzom a redőnyöket, és akkor sem látnak be. Szóval maximum akkor láthat, ha kint vagyok a teraszon, de ez nem izgat.
2022. ápr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Itt is látlak.
2022. ápr. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Faluban mindig szerették a szomszédok egymást megfigyelni. Ebből ered az a mondás, hogy: "A falu az a hely, ahol a szomszédod jobban tudja, mit csináltál, mint Te.". Ha nem kezd el rágalmakat terjeszteni Rólad, ne foglalkozz vele.
2022. ápr. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Jól sejtem hogy nő vagy? Gondolom az egyik szomszédnak tetszel.Ha biztos vagy benne, akkor próbálj meg ráijeszteni.Megmondod hogy tudsz róla hogy figyel, van rá bizonyítékod és feljelented.
2022. ápr. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nő, és nem idős asszonyok figyelnek. Egy család meg a rokonaik, ismerőseik. Nem ismerem őket, de többen vannak. Egyszer eltűnt az egyik kulcs, lehet ők találták meg, mert azóta tapasztalom a különös jelenségeket, lehet amikor nem volt senki itthon akkor jöttek be és rejtett kamerát telepítettek be, de nem tudom. Van még egy másik lehetőség is de azt most nem írom le, még utána kellene néznem, hogy az hogyan valósítható meg.
2022. ápr. 10. 17:24
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Paranoias skizofrenia?
2022. ápr. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Egyébként attól még, hogy azt írom, hogy így meg úgy ütném le őket, még egyáltalán nem biztos, hogy tényleg megtenném. Az erőszak sosem lehet megoldás, mint ahogy a háborúnak sem kellene annak lennie.
2022. ápr. 10. 20:15
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Először felkeresnék egy szakembert akinek szakterülete a paranoiás tünetek kezelése.
2022. ápr. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"Kik mondták hogy üldözési mániám van? Miért érdekli ez őket?"

Amúgy, amíg nem kapod rajta őket azon, hogy egy 2 méter× 80 cm-es gödröt ásnak a kertükben, addig szerintem nyugodt lehetsz...🤷‍♂️

2022. ápr. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!