Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ausztráliában valóban az...

Ausztráliában valóban az állatok miatt nem érdemes kikőltözni ennyire nagy esély lenne veszélyes állatokkal találkozni ott?

Figyelt kérdés
Ha végeztem az Egyetemmel elakarnék költőzni a barátnőmmel Ausztráliába. Azonban sokan azt mondják nem ajánlatos. Mert nagyon nagy esély van találkozni veszélyes, mérgező állatokkal még egy településen, sőt még akár egy házban is. Pedig mi még olyat is terveztünk, hogy néha elmegyünk túrázni az erdőbe. Persze a rovaroktól van egy kis fóbiám. De ha jó pénzért, jó helyen lakhatok akkor azt meg éri bevállalni. Viszont egy olyat nem igazán, hogy egy ilyen szerzet őljön meg minket. Azt mondják menjünk inkább Kalifornia vagy Floridába. De nekünk Ausztrália szimpatikusabb.

2022. ápr. 19. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel az erővel maradjatok nyugodtan itthon, mert majdnem minden országban élnek veszélyes állatok. Amerikában főleg, a minap videóztak le egy alligátort egy kertváros utcáján.
2022. ápr. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
LOL, egyszeruen nem felelnel meg a bevandorlas szabalyainak.
2022. ápr. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%

Megnyugtatlak, valószínűleg le se telepedhetek Ausztráliában, mert elég szigorú szabályok vannak ezzel kapcsolatban.

Korábban három hónapot voltam kint egy helyi barátnőmnél, akivel szinte csak a vidéki (sőt, inkább a vadont, volt, hogy hetekig nem is láttunk más embereket) részeket jártuk be, és igen, ilyenkor sok vadállattal találkoztunk. Voltak pókok, krokodilok, kenguruk és más állatok, némelyik veszélytelen, némelyik veszélyes. Viszont amikor Melbourne-ben voltam az ottlétem első és utolsó pár napján, a legveszélyesebb állat egy kóbor macska volt. Nyilván itt se ugyanolyan minden hely.

Kalifornia és Florida kifejezetten drága helyek, és utóbbi rendelkezik Amerika második legnagyobb szabadon élő aligátor populációjával. Egyébként egyik sem tartozik a legbiztonságosabb városok közé az Államokban, bár ez többnyire az emberek felelőssége.

2022. ápr. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%

24 millióan élnek ott különösebb gond nélkül


Mo-n mennyire félsz a viperáktól, medvétől, farkastól?

2022. ápr. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
96%
Az USA és Ausztrália nem az EU tagja, tehát nem telepedhetsz csak úgy le.
2022. ápr. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!