Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mennyire hallatszik át egy...

Mennyire hallatszik át egy régi, vastag falú bérházban az, ha epilálok? Most 11-kor bunkóság lenne nekiállni?

Figyelt kérdés

Igazából 3 napja költöztem be az új helyemre, egy régi, vastag falú bérházba. Talán 1 méteresek is lehetnek a falak, nagyon magas a plafon. Azt vettem észre, hogy itt sokkal kevésbé szűrődnek át a hangok, mint panelban. Gyerekek laknak felettem, ha ők trappolnak azt hallom, de a szomszédok beszédét pölö még eddig soha.

Na de a lényeg, az epilátor hangja vajon áthallatszódna? Holnap reggel olyan helyre megyek, ahol nem mutatkoznèk szőrös lábbal...


2022. máj. 2. 23:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
24%
Szintén társasházban lakom, szerintem most már ne csinàld. Az esti csendben a legkisebb zaj is sokkal jobban áthallatszik. Borotváld le inkább, és legközelebb gondolkodj előre.
2022. máj. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
6%
Szexelj nyugodtan, nem baj ha hallják. Nem bűn.
2022. máj. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem ne ezzel mutatkozz be. :) Valószínűleg lehet hallani. Borotválás nem opció?
2022. máj. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

2-es, orvoshoz megyek, nagyon okos vagy...

De, opció, csak utálok borotválkozni. 🤭

2022. máj. 2. 23:27
 5/21 anonim ***** válasza:
74%
Nem a második vagyok, de pont az orvos nyilván látott már szőrös női lábat... Ezzel együtt is a borotvát javaslom, ha nem akarsz úgy menni.
2022. máj. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
38%
Vastag falaknal is athallatszik, a fodemen keresztul is.
2022. máj. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
79%
Engem nem zavarna, csináld csak nyugodtan.
2022. máj. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
84%
Ejjel 2-kor is siman epilalok . Senki nem hallja. Mindig ugy vannak epitve,h a halok messze vannak a masik nappalijatol.
2022. máj. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Lehet, hogy reggel inkabb fel oraval elobb kelek es megcsinalom. Fel hetkor mar szabad?
2022. máj. 2. 23:46
 10/21 anonim ***** válasza:
89%
Jézusom, jó hogy nem már levegőt sem veszel...
2022. máj. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!