Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Furcsa az, ha mindig ugyanott...

Furcsa az, ha mindig ugyanott sétálok?

Figyelt kérdés

Lakótelepen élek, és sokszor este munka után nincs kedvem már tömegközlekedésre szállni, és elmenni a belvárosba, ehelyett sokszor csak úgy kimegyek az egyik kedvenc utcámba, elmegyek a végéig meg vissza. Azért szeretem azt az utcát, mert sétálóutca, sok fa van és nekem ez olyan megnyugtató. Ne értsetek félre, hétvégén nyilván csomó helyre járok, más városokat meglátogatok, sőt ha tehetem, külföldre is utazok, de mégis hétköznap ez az utca az egyik kedvenc "hobbim". Ez kb 2 éve tart egyébként. Volt akinek meséltem, és furának tartotta.

Kutyám nincs, szóval nincs mentségemre, hogy kutyát sétáltatok.



2022. máj. 6. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, öreganyám hatvan évig ugyanazon az útvonalon ment
2022. máj. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%
Menj négykézláb és az változatos illetve rákjárásban a forró aszfalton még jobb
2022. máj. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek megvannak a maga fura szokásai. Ha neked ez esik jól, akkor csináld nyugodtan és ne zavarjon ha más furának tart.
2022. máj. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem az.
2022. máj. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
Mindenki ezt csinálja, csak viszik hozzá a gyereket, párjukat vagy a kutyát.
2022. máj. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 HoneyBunny ***** válasza:
100%
Egyaltalan nem furcsa, foleg, hogy az egy setalo utca. Tulajdonkeppen erre talaltak ki, nem? :D
2022. máj. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!