Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tegyek ha hagymaszagú a...

Mit tegyek ha hagymaszagú a férjem?

Figyelt kérdés
Állandóan fokhagymát eszik, és már messziről bűzlik. De szégyellem megmondani neki, nehogy megsértődjön

2022. máj. 7. 13:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a férjed, most komolyan? Ha ennyit nem tudsz neki mondani...
2022. máj. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%

Nagyon egészséges dolog.

Sokkal jobbat tesz magának mintha később gyógyszer szedne.

2022. máj. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Házasságban azért elég nagy baj, ha ennyit nem tudtok megbeszélni. A fokhagyma igenis büdös, sokszor undorítóan, mert ha valaki tényleg napokig eszi folyamatosan, a bőréből is ez fog kipárologni. Nincs benne semmi rossz, ha szólsz neki, hogy ez téged nagyon zavar ilyen mértékben. Nyilván nem egy lángost eszik meg a strandon a leírásból ítélve.
2022. máj. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Én szólnék neki a helyedben. Én is szeretem a fokhagymát, - csak ritkán eszem, pont a szaga miatt - de pl. ha valakin megérzem a buszon, villamoson, egyszerűen be tudnék hányni. Borzasztó kellemetlen tud lenni. Egyen helyette fokhagyma kapszulát, ha az egészsége miatt ragaszkodik hozzá.
2022. máj. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindent célszerű maximális őszinteséggel megbeszélni és nem halogatni.
2022. máj. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
egyél mellé szalonnát
2022. máj. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
14%

Én megmondtam a férjemnek, hogy válóok. De komolyan:)

Maximum uborkasalátát ha készítek, vagy olyan kaját, amibe muszáj, és akkor ketten eszünk, de külön fokit, és "csak úgy" NEM.

Nincs ebből gond, tudja, elfogadja.

2022. máj. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
Mond meg neki, valószínűleg nem is tudja. Volt, hogy fokhagymát ettem este, pirítos mellé elég sokat és másnap szóltak munkahelyen :D Nem is tudtam róla amúgy, én nem éreztem, nem volt sértő. Persze nem mindegy hogyan mondod. Így mostmár akkor szoktam enni, amikor tudom másnap nem megyek sehová. Sokkal rosszabb ha nem szólsz neki, inkább szóljon egy kolléga (baráti viszony), ismerős, barát, férj, feleség mint bűzőlőgve járjon mindenfelé nyilván idegenek is érzik. :D
2022. máj. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Legalább távol tartja a vámpírokat és a szellemeket. :D
2022. máj. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szagold tovább, ha nem mersz szólni. Ennyire nyomoréknak lenni...
2022. máj. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!