Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem bírom elviselni a hagymasz...

Nem bírom elviselni a hagymaszagot? (!)

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy azoknak akik hagymát ettek, utána hagyma szag jön a bőrükből is. Nem a hagymás szajszagra gondolok, hanem ha olyannal alszom, aki hagymát evett. A bőre szagat büdösnek, elviselhetetlen szagúnak találom. Az én orrom ennyire kényes, vagy a hagyma szaga az a bőrön át is tud párologni?
2022. jan. 1. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Valószínűleg ha hagymát evett akkor meg is fogta. Megpucolta, esetleg kézzel ette, azért érzel még hagyma szagot. Én a hagymás szájszagot jobban utálom.
2022. jan. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem nem ő pucolta hanem csak ette.
2022. jan. 1. 17:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Fogadd meg a következő tanácsot: Hallgass az érzéseidre és a tapasztalataidra - persze ismerve minél mélyebben az emberi szervezetet.

Igen, én több helyről is azt hallottam, hogy a bőrön tud párologni a hagyma szaga. És, ha tudni akarod, hogy miért válaszolok ilyenkor, akkor megosztom: este szellőztettem és éreztem, mintha büdös jönne be kintről. Vagy a szoba áporodott szagáról lenne szó? Azóta nagyjából 1 órát szellőztettem és nem ment ki. Végül arra a következtetésre kell jutnom, hogy amit én ettem hagymát, hogy én magam érzem azt a bűzt. (fél fej vöröshagyma (nagy vöörshagymáé) és 2 gerezd fokhagyma pirítva - persze nem magában). Máskor is kellett szellőztetnem, de akkor 3 vagy 4 órát és igen hideg volt.

Nagyjából 1 éve ismét büdöset éreztem és nem tudtam vele mit kezdeni, sokszor szellőztettem és csak átmenetileg volt javulás. Végül megtaláltam (:D) fokhagyma kezdett rohadni. És az a szag valamelyest emlékeztet erre a szagra, amit a múlt időszakban kétszer is megtapasztaltam.

Hát nem tudom, hogy mit csináljak ezek után...lejjebb kell vinni az adagot.

2022. jan. 6. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a hagymás fingtól szédülök el. Reggelre olyan büdös van, hogy csoda túléltem az éjjelt. Ja nem én pukizok, hanem a mellettem levő akárki
2022. máj. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!