Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az előbb fokhagymát + lila...

Az előbb fokhagymát + lila hagymát ettem nyersen és fogorvoshoz megyek holnap! Mit csináljak, hogy ne bűzölögjön a leheletem holnap? Mit csináljak, hogy elmúljon a hagymák szaga???

Figyelt kérdés

Két dolgot teszek NAGYON ritkán: a nyers fokhagyma + hagyma fogyasztása, a másik pedig a fogorvoshoz járás.


De most pont ettem fokhagymát, hagymát, ráadásul nyersen! És csak azután jutott eszembe, hogy holnapra egyeztettem időpontot fogászati szűrésre!

Titta hüle vagyok!



2021. dec. 16. 16:03
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Hat azert csak mosol fogat legalabb ketszer a holnapi idopontig, nem? :D Hasznalj ezen kivul fogselymet es szajvizet is, szokasosan, ahogy kell.
2021. dec. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Nem értem, holnapig csak fogsz fogat mosni, nem?
2021. dec. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

a hagymaszaggal nem az a gond, h a száj hagymaszagú lesz azt megmossa, de a gyomorból jön fel.

én ezért már előző nap este sem eszek hagymát, ha fogorvoshoz megyek (vagy pl. randim van), mert hiába a fogmosás...

2021. dec. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Ha zavar, hogy érzi, nyugodtan mondd meg neki, hogy tiszta a fogad, de sajnos hagymát ettél és csak utána esett le, hogy mész... Ne aggódj, emberek ők is, megfogja érteni és biztos találkozott már ilyennel.
2021. dec. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Szajviz,fogmosas
2021. dec. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

állítólag meleg ételt kell enni utána, az segít.


De minek ettől hagymát pont fogászati kezelést megelőző nap? Főleg, ha ritkán eszed...

2021. dec. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem próbáltam még de közkedvelt módszerként emlegetik a petrezselyemzöld rágcsálását mert állítólag semlegesíti.
2021. dec. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mentalevél, rágó, cukorka...
2021. dec. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj nyers petrezselyemzöldet rágcsálni, vagy nyers pörkölt kávét (ezt ne vidd túlzásba, mert kiugrik töle a szived), elvileg mindkettö leköti a gyomorban is a szagokat, meg a kipárolgásodnál is csökkenti.
2021. dec. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én tejfölt eszek meg kompótot. És a probléma megoldva. Nem megyek fogorvoshoz
2022. máj. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!