Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » El tudnátok költözni Budapestr...

El tudnátok költözni Budapestről külföldre?

Figyelt kérdés
Tegyük félre most a gazdasági tényezőket. Én egyáltalán nem találok New York-ot és Párizst leszámítva olyan várost, ami tetszene, Budapest szerintem a világ legszebb helye New York mellett. Az emberek ócskák és agymosottak, a vezetés gáz, de mégis a városnál talán csak New York szebb a világon.
2022. máj. 14. 10:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden további nélkül. Rengeteg gyönyörű hely van a világon. Pont New Yorkba és Párizsba biztos nem mennék (de nem vagyunk egyformák).
2022. máj. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Párizst nem szerettem, sem a franciákat. New Yorkban még nem voltam, én LA-be vágyódok.
2022. máj. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Berlint még kihagytam. LA-nek is megvan a varázsa, bár a két nagyváros merőben más. Talán az egyik legnagyobb különbség a közlekedés, New Yorkban szinte senki nem jár autóval, mindenki tömegközlekedik vagy cab, über, LA meg a fordítottja, ott csak autóval járnak és tömegközlekedés szinte nem is létezik.
2022. máj. 14. 10:17
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én az időjárás miatt is vágyódok oda, meg nagyon tetszik a város. New York nekem túl zsúfolt lenne, hangos és koszos.
2022. máj. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Megtettem, elköltöztem Budapestről, de már egy jó ideje. Cseppet sem bántam meg, sokkal jobb az itteni életszínvonal. Mondjuk én nem megélhetési problémák miatt költöztem ki, hanem egyetem miatt, de teljesen más az itteni légkör, számomra sokkal felszabadultabb az egész.
2022. máj. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát a légkör tudom, hogy más, ismerem azt a nyitottságot. Mondjuk itthon is hasonló emberekkel veszem körül magam. Merre költöztél, északra vagy délre? Én a mediterrán térséget nem szeretem, így csak délebbre mennék, de arra nincs akkora metropolisz, északon meg hideg van.
2022. máj. 14. 15:22
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugat-Európába költöztem, konkrétan a lehető legliberálisabb országba. Ebből szerintem kitalálod hova.:) Délre én a meleg miatt nem szerettem volna, északra meg a hideg miatt nem.
2022. máj. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen kitalálom, van két ismerősöm abban az országban.:) ADE rendezvények a jók arrafelé.
2022. máj. 14. 16:26
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja gyönyörű Bp, hogyne. Most voltunk otthon, két perc alat három húgyba léptünk majdnem bele, és undorító szar- és pisaszag van az egész városban.

A fehér tornacipőm konkrétan aznap estére olyan mocskos lett, mint három hónap alatt nem


Bp nem frekventált környéke egy koszos lepukkant valami, és minden csak nem gyönyörű.

2022. máj. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
alatt
2022. máj. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!