Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Érdemes így összeköltözni a...

Érdemes így összeköltözni a barátaimmal?

Figyelt kérdés

A két legjobb barátnőmmel azt tervezzük, hogy összeköltözünk. Eddig nagyon jól kijöttünk: mindhárman introvertáltak voltunk, és nem mentünk sehova, csak hármasban beszélgettünk, sorit néztünk, ilyesmi. Viszont én egy ideje elkezdtem változni, már szeretek eljárni új helyekre, új embereket megismerni, kipróbálni dolgokat. Viszont ők erre nem hajlandóak, csak otthon akarnak mondjuk valami újat nézni. Ami néha jó, de engem már kezd fárasztani a semmittevésük. A kedvükért volt már, hogy otthon maradtam inkább, pedig el akartam menni valahova, ők viszont sehova nem akarnak jönni velem, mert hogy az fárasztó. Rosszul esik, hogy így kezelnek, mert az az érzésem tőle, hogy semmilyen kompromisszumra nem hajlandóak miattam. Nyilván több energia bulizni, de még egy múzeum hallatán is nyavajogni kezdenek. És már évek óta tervezzük, hogy egy lakást keresünk egyetemre, de ez most elkezdett realitás lenni, és emiatt kicsit elbizonytalanodtam. Érdemes velük így egybeköltözni? Mert nagyon szeretem őket, de nem bírom már a folyamatos lustaságukat. Ha nem velük élem ki a szociális igényeim, még megéri velük együtt lakni? Minden más területen tökéletesek, csak veszett lusták.

18 lány


2022. máj. 24. 12:24
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után rájuk fogsz unni..nem olyanok mint te:) Ezt el kell fogadnod,ez van.
2022. máj. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!