Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Eger milyen hely ott lakni?...

Eger milyen hely ott lakni? Mit tudtok elmondani róla életvitel szempontjából?

Figyelt kérdés
Nyilván turistaként már sokan jártak Egerben, de kíváncsi vagyok, milyen lehet ott élni is. Van itt a GYK-n olyan aki Egerben lakik? Szeret ott élni? Milyen előnyei, hátrányai, pozitívumai, negatívumai vannak a városnak? Melyek a jó és kevésbé jó részek?

2022. jún. 8. 19:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%
Nem sokat tudok róla, csak annyit, hogy van ott egy lakótelep, ahol két panelház még fél méternél is közelebb épült egymáshoz. Konkrétan a sarkaiknál épültek majdnem össze.
2022. jún. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%
Drága város és sok a drogos.
2022. jún. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
Én csak üdülni voltam ott. A hegyek közelsége miatt nagyon jó helyen van túrázáshoz. Viszont a közlekedés elég gagyi, és a belvároson kívül csúnya minden, amit ember alkotott, és elmaradott is.
2022. jún. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%

Én abban a házban lakom, de szerintem nem csak ez az egy ház ilyen itt.


Eger klassz hely vidéken. A rengeteg turista miatt mindig van valamekkora nyüzsgés, a város nem halott, bár nem pezseg annyira mint Bp.


Eger a körzet központja, elég öntudatos és pénzes lakókkal. Ha itt meg akarsz élni, akkor nincs nehéz dolgod, de melózni kell. Aki nem szereti a részegeket, annak nem ajánlom, de a vendégseregen kívül nincs több részeg, mint máshol.


Itt van a legnagyobb magyar aldi, ami nemrég nyílt meg, 2 db lidi, most lett mcdrive-unk, van kfc és burger king, színház, mozi, szórakozóhelyek szép számban. Elég sok park. Ha szereted a természetet, akkor a legjobb helyen vagy, a Mátra és a Bükk is nagyon közel van.


Autópályát építettek kb 1 éve.

2022. jún. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

A környékhez képest nem nagy a nyomor, a drogosok száma relatív, inkább az van, hogy láthatóak.


Mi az, hogy a belvároson kívül csúnya minden? Nem jártál mindenhol az biztos.


Az egész ország elmaradott ilyen alapon. Mivel méred az elmaradottságot?


Miért gagyi a közlekedés?

2022. jún. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
29%
Aki Egerbe jön, az költse csak szépen a pénzét. Szeretjük a pénzes turistákat. Aki nem akar költeni az menjen a tescoba meg a pennybe.
2022. jún. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%
Dobó István tudna mesélni!
2022. jún. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát én egri vagyok, a városunk szerintem nagyon szép, a környezete is, az elhelyezkedése, a belvárosa is. Viszont kevés a munkalehetőség. Van két nagy gyár, a ZF és a Bosch, szóval legfőképp ilyen összeszerelő gyári munkalehetőségek, vagy esetleg a vendéglátásban vannak munkák, de ezeken kívül nem sok. És én néha úgy érzem, ez egy eléggé "nyugdíjas" város, szünidőben kevés a fiatal.
2022. jún. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Utolsoval egyetértek.
2022. jún. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
21%
Ja a kidobó István tudna mesélni - foglalkozásának körében eltávolított diannásokról!...
2022. jún. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!