Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen az élet, közbiztonság,...

Milyen az élet, közbiztonság, munkalehetőség ezekben a városokban: Szombathely, Nagykanizsa, Zalaegerszeg, melyikbe érdemesebb költözni?

Figyelt kérdés
2022. jún. 8. 21:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyikbe se.
2022. jún. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
11%
Ha nő vagy, nyugodtan jöhetsz Győrbe!🙂
2022. jún. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Miért ne, kicsit bővebben?

Mennyire túlzsúfoltak mostanában ezek a települések? Csendes környéken kertes házat néznék. Az említettek közül valamely település szélin.

Szempont lenne a kirándulóhelyek, hegyek közelsége.

Először Mátra környékére gondoltam, körülnéztem, de élőben nem tetszett, sok a lepukkant település, munkalehetőség kevés, alacsony bérek, rossz közbiztonság.


A nyugati országrész viszont szimpatikusnak tűnik, tiszta rendezett városok. Jobb az életszínvonal, mint észak-Magyarországon. Az osztrák, szlovén, horvát határközelségnek is vannak előnyei.

Bővebb információ jó lenne a három városról.


Hallottam, hogy Győrön jók a lehetőségek. De ha kicsit vidékies hangulatú nyugodt kertes házas élet lenne a cél hegyek közelében, akkor gondolom nem a legideálisabb.

2022. jún. 8. 22:46
 4/12 anonim ***** válasza:
48%

Dolgozni mindegyikben lehet, de tömeges gyári szalagmunkán kívül túl sok jóra ne számíts.

Esetleg Zalaegerszeg lehet ebből a szempontból jobb döntés. Szombathelyről nincs közvetlen tapasztalatom, de Nagykanizsa eléggé leépülőben van.

A közbiztonsággal alapvetően nincsen probléma, de azért ezekben a városokban is vannak fertőzött részek, no meg majdnem teljesen tiszta cigó faluk is akadnak.

2022. jún. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%

Zalaegerszegen élek , semmi olyan része nincs, nagyon biztonságos, kéregetőt se látni szinte, a városvezetés nagyon ügyel ezekre, rendezetttiszta és biztonságos. Ja, és nagyon fejlődik. Van h no letemre ejjelente egyedul vegigsetalom a varost.

Cigó faluk? Hat innen látni nem jartal egyaltalan errefele…ha van is jo messze van…

2022. jún. 9. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%

"Cigó faluk? Hat innen látni nem jartal egyaltalan errefele…ha van is jo messze van…"


Lol. Nyisd már ki a szemedet, nemhogy jártam már arrafelé, de konkrétan itt élek a megyében. :D

Azért azt meg már ne emeljük ki a világ csodájának, hogy nőként mersz sétálni éjjel. Bakker, azért annyira nem süllyedt még le ez az ország meg a régió, hogy ez csoda számba menjen. :D

2022. jún. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
En is, ezert nem ertem te hol elsz, mert korulottem egy putri sincsen. Ja, es majd ,ha eltel par evet pl.Budapesten utana beszeljunk tovabb az ejszakai kozbiztonsagrol :)
2022. jún. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

"En is, ezert nem ertem te hol elsz, mert korulottem egy putri sincsen. Ja, es majd ,ha eltel par evet pl.Budapesten utana beszeljunk tovabb az ejszakai kozbiztonsagrol :)"


Őőőőőő, ott élek az időm kétharmadában, a maradékot Zalában. Egyik helyen sem késeltek meg, nem is írtam ilyet, igazán ajánlanám a figyelmedbe, hogy olvasd is el azt, amire válaszolsz.

Annyit írtam, hogy nincs probléma a közbiztonsággal, de vannak fertőzött részek mindegyik zalai "nagyvárosban" és vannak erősen elcigányosodott falvak is.

2022. jún. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Peti, te vagy az???
2022. jún. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%

Zalaegerszeg: túl nagy város, túl nagy üzletekkel, túl nagy utcákkal. mindenhol fizetős a parkolás. levesebb munkalehetőség, mivel sok éves dolgozók vannak stb.

Az emberek csak látszólag kedvesek...


Szombathely: rokonom mondta h sok a balhés hely. nem tudom h a cigányok miatt-e. Vagy csak szimplán sok probléma van ott.


Nagykanizsa:

itt lakok. sok munkalehetőség. engem mindenhol azonnal felvettek. megbecsülik a munkásokat. 4 ismerősöm (2 cigány, 2nem) csal általánosuk van s mégis hamar főnökök lettek.

rendesek a cigányok, soha semmi baj nem volt velük. sztem azért kevesebben vannak, mert sokan külföldre mennek.


ha érdekel akkor tudok csaladi házakat ajánlani a közeli falvakban. Miháld, Sand, Pat stb.


Kanizsán sok az ingyen parkolás. Kanizsán sok a panel, de a közeli falvakban sok a kertes családi ház.

amúgy a falvakban is sokat segítettek nekem.

2022. júl. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!