Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen süteményt vigyek a...

Milyen süteményt vigyek a szomszédnak?

Figyelt kérdés
Lakik alattunk egy idősebb, 60as pár, akikkel le szoktunk néha állni beszélgetni, mindketten nagyon kedvesek, tényleg jó velük dumálni, már az elején ragaszkodtak a tegezéshez is. Többször mondták már, hogy ne csak a ház előtt vagy a garázsnál álldogáljunk, hanem egyszer menjünk le hozzájuk. Őszintén szólva nem szeretek tolakodni és nem igazán vagyok az a vendégségbe járós típus se, de ma is összefutottunk és megint mondták hogy menjek le a párommal. Szóval arra gondoltam, hogy összedobnék valami egyszerű sütit. Mit illik ilyenkor vinni? Úgy értem, amit kb mindenki szeret és nem lehet mellé fogni és azért nem olyan bonyolult..
2022. jún. 21. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
25%

🍏

Kérdezz rá, hogy milyen sütit szeretnek.

Így, egyrészt az ízlésük is megismerhető, másrészt kiderülhet, ha cukorbetegek, stb. Mert ez is egy eshetőség.

2022. jún. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Bármilyet vigyél, amilyet jót tudsz csinálni. Ne kérdezd meg, legyen meglepetés. Úgyse mondanák meg. Nincs olyan, hogy amit mindenki szeret, nincs olyan, hogy amit illik. A legrosszabb, ami történhet, hogy nem eszik meg, de azzal neked nincs dolgod, a gesztus megtörtént.
2022. jún. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
amit szereted és meg tudod csinálni
2022. jún. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Ne túl édeset, mert lehet cukorbetegek...

Ne keményet, mert lehet a pohárban foguk...


Valami puha, de nem túl édeset;)

2022. jún. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nekem ez az "alap' sütim, ezt viszem mindenhova, bármilyen alkalomra. Egyszerű, és eddig kb mindenki megdicsérte.

2022. jún. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%

5

Bezzeg ide semmit sem hoztál, egy morzsát se! :DDD

2022. jún. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Pogácsát.

Azzal nem lehet mellé lőni.

2022. jún. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%

Kérdezd meg, mert ha érzékenyek valamire, akkor feleslegesen strapáltad magad.


Nekem is jófejségből hozott már a szomszéd sütit, amit vissza is vitettem vele, mert egy falatot sem ehettem belőle.


Nem bunkóság, hanem búzaérzékenyként nincsen kedvem aznap és még két napig meghalni a fájdalomtől.

2022. jún. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!