Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Verekedés nélkül lehetséges?

Verekedés nélkül lehetséges?

Figyelt kérdés

11.-es vagyok, ennél fogva még mindig felismernek az általános iskolából lévő 5. diákok (nagyon közel lakok ahhoz az általános sulihoz ahol tanultam). Ők a tökéletes példája annak hogy a diákok teljesítménye, a tanulásra fordított idejük, és illedelem a tanárok iránt mennyire csökkent. De már ez engem nem nagyon érdekel, elfogadtam valamennyire. De ami engem kifejezetten idegesít, hogy edzés közben ( a házunk és a iskola között van) oda szoktak jönni, és úgy tesznek mintha ők felsőbb rendűek lennének. Gyerekes vicceket játszanak, trágár szavak halmai csúsznak ki szájukból. Én próbálom éretten kezelni a dolgokat, de sajnos így én tűnök gerinctelennek. Megverni nem szeretném őket, mivel csak a baj halmozódna fel a bajon. Szüleikkel beszélni meg lehetetlen mivel az alma nem esik messze a fájától. Ezért fognak ugyanilyen személyiséggel rendelkezbi 10 év múlva is, azon gondolkozva, hogy mit rontottak el, mikor én voltam 8.-os, akkor ők már 2.-osok ként, is sikerült az igazgatóságig eljutniuk, így az egész felső ismerte ezeket a kártevőket.


Ilyenkor mitévő legyek? Ahogy mondtam nincs olyan felnőtt aki ezeket a suhancokat megtudná nevelni.



#gyerekek #nevelés #idegesítés #Éretlenek #5.osztályosok #Céltalanok
2022. jún. 21. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Kicsit sok a verekedős kérdés mostanság.


Miert nem ignorálod őket?

2022. jún. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ignoráld őket, max szólj vissza nekik. Akkor sem fogsz gerincesebbnek tűnni, ha 17 évesen 10-11 évesekkel verekszel. Természetesen ha ők ütnek elsőre (valószínűleg csak szájkaratéznak), ne hagyd, de te sose kezdeményezz.
2022. jún. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!