Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy megyek az...

Miért van az hogy megyek az utcán és mindekit meg akarok verni? Ok nélkül is. Idegesit mindekni

Figyelt kérdés

2015. okt. 21. 13:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
58%
Nyugi ezzel néha én is így vagyok, ha már nagyon ideges vagyok. Az az oka, hogy valóban nagyon sok az idegesítő ember, nem tudnak emberhez méltóan viselkedni, bámulnak, de nagyon bunkó paraszt módon, lökdösődnek a buszon, metrón stb, szó szerint mindenki áttapos a másikon. Ez hatványozottan így van ha a ,,csodás" fővárosban él az ember...
2015. okt. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
75%
Lehetne részletezni, de a mai emberek nagy része tényleg egyszerűen irritáló. Kezdve a kis tinip...csáktól, akiknek 2 értelmes szó nem jön ki a száján, a lányos kis b...fiúkon át, az alkoholista perverz vadbarmokig...
2015. okt. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
akkor nem csak én vagyok ezzel így köszi az értelmes válaszokat
2015. okt. 21. 13:50
 4/24 anonim ***** válasza:
12%
Talán elfojtott indulatok...gyerekkori sérelmek. Bántások. Nem volt neked ilyen hasonló élményed? Amúgy keress fel pszichológust vagy pszichiátert. A legtöbb ilyen ember orvosi kezelésre szorul.
2015. okt. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
68%
Igazán nincs mit, de akkor miért lettem lepontozva ennyire?
2015. okt. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

mert az emberek k.r.va idegesítőek,tényleg sok a bu.nkó,a trágár,a kegyetlenül buta,önző par.asztok,van néhány aki pedig olyan undorítóan néz ki,hogy hányinger kap el,vagy azok a "nők" akik hangosan vinnyogva beszélnek meg ijesztően vihognak...

Szerintem veled semmi baj nincs egyébként ha így érzel.

2015. okt. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
#5ös: én felpontoztalak,de itt mindig vannak ilyen lepontozó emberek,akiknek nem tetszik az igazság
2015. okt. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van rossz napja, érthető. Nekem ki van belőle a tököm, hogy jön szembe valaki a járdán és nem akar ő félrelépni, hanem lépjek mindig én félre. Erre izomból beleálltam vállal. Utána pofázott, megfordultam, köptem egyet és tovább mentem. Az élet nem mindig napos és szivárványos.
2015. okt. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
én csak magamba konstatálom, hogy "na ez is egy tapló", "ő is idétlen" stb.
2015. okt. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
52%
Remélem lesz valaki aki téged is pofán vág mert idegesited
2015. okt. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!