Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb combim kötekedni...

A legjobb combim kötekedni kezdett ok nélkül szerintetek miért?

Figyelt kérdés
Sziasztok a legjobb haverom kötekedni, gúnyolódni kezdett velem és már olyan szinten vagyunk hogy már meg akart ütni.. Le csicskáz, anyázik, azt mondja hogy gyere játszuk le, de én meg nem akarom bántani mert a barátom. Kifejezzem hogy 2 éve boxolok is. Ti mit tennétek ilyen esetben? Megvernétek vagy mi?

2017. febr. 22. 21:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem oda írni hogy ha azt mondom neki hogy nem verekszek vele akkor meg a többi oszt.társam azt mondják hogy félek tőle. Bocs a helyesírásért telón nem tudok írni
2017. febr. 22. 21:28
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne ilyedj be mások véleményétől. Meg se rezzenj. Annyit se mondj nekik, hogy nem félsz. Tudd mi a jó szerinted és ahhoz tartsd magad. Ha valaki azt mondja gyáva vagy, max annyit mondj neki, hogy nem baj ha annak tartasz.


És szép amit csinálsz, hogy nem gyorsan adod fel a barátságot.

2017. febr. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem pont azt akarják kiprovokálni hogy megusd és nevethessenek

Szerintem ha nem hagyja abba akkor mondd meg neki hogy ez k.ára nem vicces és nagyon unod

Ha kimagyarázza akkor is állj ki a véleményed mellett!

2017. febr. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szépen hanyagold el, nézd semmibe.
2017. febr. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!