Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Normális az,aki a nőstèny...

Normális az,aki a nőstèny macskájával csókolózik? Hagyja,hogy a macska a szájába nyaljon? Ès az egy èves ivartalanîtott Kandúr Cicáját tökikènek,meg fütyikènek hîvja? Normális gazdi,az ilyen?

Figyelt kérdés
Van egy szomszèdom aki a felesègèvel ès kèt macskájával èl együtt. A nègy èves nőstèny Cicánal nyelves puszit ad,az egy èves ivartalanîtott Kandúr Cicát meg tökikènek meg fütyikènek hîvja. Minden dèlután amikór otthon van,meg hètvègèn hallom ahogy ilyet mond. "Hol a tökike? Megvan mèg a fütyike??? Lássam azt a fütyköst,a fütyimütyit." Meg ha lever mindent,legutóbb a TV-t,hangosan olyat mond a Kandúr Cicának,hogy "Meghúzom a fütyidet! Fütyi húzás lesz,ha megint le vered a TV-t!" Meg ilyet hogy "Meg puszilom a fütyidet" A felesège is nyüstöli a kandúrt,de a nőstèny Cicát is agyon csikizi. A Nőstèny nincs ivartalanîtva,nègy èves lány Cica. A kandúr van csak ivartalanîtva. Onnan tudom mert azèrt nèha beszèlek velük. A Kandúr annak ellenère hogy ivartalanîtva van,amikór a nőstèny tüzel,rá mászik,ès jó hangosan vonyît a nőstèny. Azzal semmi bajom,hogy becèzgeti őket,meg hogy puszit ad nekik,de pont a szájára??? Meg a Kandúrt a fütyihúzással fenyegeti,a felesègèt meg mindig anális szexel. Meg feketèket akar rá uszîtani. Ez normális ez a csávó??? Gondoltam hogy fel jelentem. Mondjuk az Állat vèdőknèl.
2022. jún. 24. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Nyilván nem normális, ettől függetlenül sokan szexelnek állatokkal.
2022. jún. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%

Pont ma láttam egy videót, amiben a c....ny csaj engedi a kutyának hogy összeragadjon vele.


Azt hittem ma már nem látok cifrábbat, erre tessék..

2022. jún. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
31%

Én szoktam szájra puszit adni az egyik cicámnak, mert szereti. Tartja a kis fejét, a száját és várja a puszit.

Sok ember a gyerekének is ad szájra puszit..

Na de a nyelves...azért az már intim dolog. Elég beastality kategória. A beszólogatásai furák, lehet viccesnek hiszi.


Az állatvédők nem hatóság, nem tudod náluk feljelenteni.

2022. jún. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez egy aberrált barom, meg a neje is, ha ezeket a dolgokat szó nélkül hagyja. De sajnos nem tehetsz semmit, a törvény a mentális betegeket védi.
2022. jún. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!