Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen egy olyan városba...

Milyen egy olyan városba költözni egyedül, ahol nem ismersz senkit?

Figyelt kérdés

Valószinüleg ebben a helyzetben leszek és picit ijesztő belegondolni, hogy nem lesz senki a közelben, ha valamiért szükségem lenne valaki segitségére. Idővel biztos lesznek ismerőseim, de azért időbe telik amig olyan kapcsolatokat tudok kialakitani, hogy számithassak valakire.

Első sorban azokat kérdezném akik voltak ebben a szituációban, hogy milyen tapasztalataitok voltak ezzel kapcsolatban és hogyan lehet erre felkészülni?


2022. jún. 25. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

Már megszoktam, előző helyemen sem ismertem senkit. Csak magamra számíthatok. Egyedül a világ ellen.


#lonelywolf

2022. jún. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Próbálj el járni ugyan abba az időben olyan helyekre ahol több ember van. Például kávézó vagy iratkozz be valamilyen sportal kapcsolatos csoportba és ha sokszor találkozol emberekkel, akkor egy idő után kialakulnak barátságok köztetek. Meg amúgy a legtöbb helyen nagyon kedves emberek vannak és sok olyan ember van aki új barátokat szeretne keresni, csak fél nyitni mások felé, de ha te megnyílsz másoknak, akkor szerzel barátokat.
2022. jún. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jó érzés, nem szeretek összefutni ismerősökkel egy séta alatt.
2022. jún. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem bejönne. Tiszta lap :) És ugyan miért kellene bárki, akire számíthatok? Nem tudok elképzelni olyan szituációt, amikor haverra volna szükségem :/ Nem téged akarlak lehurrogni kérdező, csak én ilyen megoldom magam alkat vagyok, szóval nagyon élvezném :)
2022. jún. 26. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam ez a helyzet és nagyon élvezem. A barátaim jórészében úgyis csalódtam (a lelkemet kitettem értük viszonzás nélkül), újakra éppen ezért nincsen szükségem.
2022. jún. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!