Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megérné egyedül Pestre költözni?

Megérné egyedül Pestre költözni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemrégiben kaptam egy munkaajánlatot Budapestről. Nagyon jó, amit ajánlanak, neves cég, jó presztízzsel és fizetéssel..ráadásul Pesten is tanulok levelezőn.

Csakhogy ha elvállalnám, akkor ugye egyedül kellene felköltöznöm és ellátni a teendőim, ami persze kétszeres plusz teher a mostanihoz képest.

Megérné emiatt felköltözni egyedül? Van, aki hasonló cipőben jár(t)?



2021. aug. 23. 05:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Mennyiba fizu? Te hány éves vagy? Szeretnél e nagyvárosban élni?
2021. aug. 23. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Amit szerintem vegyél számításba: Albérlet, rezsi, kaja 30 napra, bérlet, költőpénz.

Alapjáraton ennyi kell. Ha a fizetésed kijön akkor megéri. Ha más nem egy próba szinten. A legrosszabb esetben vagy másik melót keresel, vagy visszaköltözöl vidékre. Nekem bejött, 10 éve költöztem fel pestre, sikerült megmaradnom... Ha hazaköltözöl akkor viszont ne legyen benned csalódottság...

2021. aug. 23. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#1-es: elég jó, hogy egy albérletet, kaját, fenntartást, bulit, stb..fizessek és félre is tudjak tenni. 25 vagyok és hogy szeretnék-e pesten élni..? Nem tudom. Eleve kecskeméti vagyok, kisebb város
2021. aug. 23. 06:19
 4/14 anonim ***** válasza:
Lány, vagy fiú?
2021. aug. 23. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#4-es: fiú vagyok..miért számít ez?
2021. aug. 23. 06:36
 6/14 anonim ***** válasza:
mert ha lànyt mondtàl volna nàlla lett volna albèrleted :)
2021. aug. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Èn Kiskunfèlegyhàzàról jöttem fel :)
2021. aug. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Jogos..egy ilyen kérdésnél is kanosnak kell lenni.. :D
2021. aug. 23. 06:50
 9/14 anonim ***** válasza:

Én egyedül költöztem oda vagy 20 éve.

Kiadó szobát kerestem.

Normális fiatalokkal laktam együtt.Volt egy saját szobám.Mindenki figyelt a közös helyiségekben a rendre.

Szerintem semmi megterhelő nem volt benne,csak a pénz beosztását kellett megtanulni.

Néha főztem vagy menüt ettem és heti egyszer kimosta a gép a ruháimat.

Mellette dolgoztam és heti két délután iskolába jártam.

Szerettem úgy élni.Semmi megterhelő nem volt benne,mert csak magamat kellett ellátni.

Élveztem a függetlenséget, meg a felnőtteskedést.

2021. aug. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"egyedül kellene felköltöznöm és ellátni a teendőim, ami persze kétszeres plusz teher a mostanihoz képest"

Ha ez a mondat az anyagiakról szól, akkor neked kell tudnod, hogy mennyit keresel. Mi itt legfeljebb a kiadási oldalról tudunk tapasztalatot írni, de az is bőven kimerül abban, hogy lakás, bérlet, hiszen mondjuk kaját a mostani lakhelyeden is venned kell. Ha viszont csak az a problémád, hogy magadra kell főznöd, mosnod, akkor vágj bele.

2021. aug. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!