Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Aki járt már Franciaországban,...

Aki járt már Franciaországban, vagy ott is lakott/lakik, ti mennyire éreztétek magatokat biztonságban olyan helyen, ahol sok a bevándorló? Milyen környéken jártatok?

Figyelt kérdés

2022. júl. 16. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Semmivel nem veszélyesebbek, mint a magyarországon őshonos C kategóriás bevándorló "állampolgárok".
2022. júl. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Nem igazán éreztem magam biztonságban, más nyugat-európai országok hasonló környékeihez képest szerintem rosszabb a szubjektív biztonságérzet (vagy legalábbis ilyennek találtam 15 évvel ezelőtt, nem tudom, azóta mennyit változott). De valószínűleg az is benne van, hogy az arab városi kultúra sokkal zűrzavarosabb és zajosabb, mint az európai.

Párizs külvárosai és egyes belső kerületei, Marseille arab környékein, illetve dél-franciaországi kisváros bevándorló lakótelepe alapján.

2022. júl. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem Francia O. bocs, Németország, az némileg árnyaltabb, ismerős is a napokban említette, hogy majdnem szétverték az autójukat az egymással verekedő Törökök.

Ráadásul most vették ott, hitelre, újonnan.

2022. júl. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 franciasrac ***** válasza:
100%

Francia vagyok a szülésem óta és őszintén egyáltalán nem, sajnos.

Többször mentünk a Stade de France-ba a rögbi klubommal és harmincnyi más rögbizővel körülöttem biztonságban voltam, de egyszer egyedül mentem és teljesen más sztoru volt. 2 napja Marseille-ben voltam és az északi külvárosba egyáltalán nem mertünk belépni, a szomszédom mesélte már, hogy az egyik ismerőse ott volt egy napra, ő a 74-es megyéből származott, és felrobbantották a kocsiját mert összetévesztették a 75-össel (Párizs). Egyetlen bevándorló sincs a kis vidéki falumban de azért félem attól hogy egyszer ilyenné is váljon hogyha semmit sem teszünk ellene :/

2022. júl. 18. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Én egy Saint-Etienne nevū városban voltam egyszer egy bevándorlóktól kifejezetten sūrū részen,be is mentem egy boltba,és furán éreztem magam.Nem mondanám,hogy veszélyben,csak mintha mindenki engem bámult volna(nyár volt,meleg én meg ennek megfelelōen pólót,rövidnadrágot viseltem,és a sok csadoros illetve fullon beöltözött nō közt nagyon kirívó voltam).

Azért szerencsére a többség,ha ōrzi is a hagyományait,teljesen veszélytelen.Persze járjon mindenki nyitott szemmel,de rettegni nem kell(legalábbis ahogy láttam,kultúráltabb és gazdagabb vidékeken semmiképp).Párizs,Marseille kicsit necces tud lenni,de egyéb nagyvárosokban(pl.Lyon,Nantes,Toulouse,Bordeaux)nem olyan vészes a helyzet.

2022. júl. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%
Hát én sokkal kevésbé érzem magam biztonságban Budapest sok részén a sok C-type féreg miatt, mint Marseilleben.
2022. júl. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!