Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha az ablakban cigizek akkor...

Ha az ablakban cigizek akkor lehet érezni?

Figyelt kérdés
Hali, van a alsó szint a felso szint és a padlás, ha a padlás szobájának az ablakán teljesen kihajolok lehet érezni lent a szagot? Elore is koszi a választ

2022. júl. 22. 00:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha hagyományos cigit szívsz.A hevítőset nem.
2022. júl. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Picsába, akkor nekem annyi:/ mindegy koszi a választ.:D
2022. júl. 22. 00:33
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
IGEN! A szomszédunk előszeretettel teszteli ezt a dolgot rajtunk.
2022. júl. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
A füst fölfelé száll.
2022. júl. 22. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%

Társasház 4.emeletén lakom. Ha lenn a parkolóban átsétál egy bagós, annak is feljön a bűze és minimum fél órán át szagolhatom, mert hiába van szellőztetve, a bűz bennragad.

De amúgy bármelyik erkélyen, ablakban, kapu előtt csikkező bagós szaga feljön ugyan úgy , lefelé nyilván épp úgy terjed. Átkozom is őket rendesen mert undorító. Friss levegőt akarok érezni, nem bagót, a gyomrom is felfordul a szagától.

Úgyhogy arra a pár percre míg megeszik a csikket, nyugodtan be lehet zárkózni a szobába, fürdőszobába és elintézni ott, diszkréten.

2022. júl. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Ne, sajnos a füst minden irányba száll.
2022. júl. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Nem igazán szoktam érezni, pedig mellettünk biztosra tudom, hogy szoktak az erkélyen/ablakban cigizni, de nagyon minimálisan lehet belőle bármit is érezni, az is max 1-2 perc és elillan. Bár a mostani 40 fokokban nem sűrűn szoktunk szellőztetni..

Friss, tiszta levegőt azt mondjuk én is akarnék, de ez akkor sem valósul meg, ha nem cigiznek, erről ugyanis gondoskodik pl az a rengeteg autó, ami napi szinten közlekedik az utakon. Egy dolog, hogy érezni nem érezzük, de attól még baromira szennyezi a levegőt. Szerintem ez messze égetőbb probléma a ciginél.

Nem védek senkit, de nem gondolnám, hogy rendben van megszabni a másiknak, hogy rágyújthat-e a saját otthonában vagy épp miként teheti azt meg. A nemdohányos is nyugodtan “bezárhatja” magát arra a pár percre. Az meg már tényleg a ló túloldala, hogy lassan semmilyen “köztes” megoldás sem jó némelyeknek, mert hát az sem jó, ha lent cigizik a ház előtt, mert jaj onnan is feljön, de az is baj, ha úgy sétál el a ház előtt, hogy közben cigizik, mert jaj úgy is feljön a füst.. Azért na. Mindenkinek van szerintem olyan dolog, ami végtelenül idegesíti, mégsem fog hozzád alkalmazkodni mindenki, csak mert téged zavar ez vagy zavar az. Sokakat pl a gyerekek idegesítenek (egy részük legalábbis), az állandó visítozás, hiszti, sírás, mégis sokszor adódik úgy, hogy a saját otthonodban is a szomszéd gyerekét kell hallgasd, arról nem beszélve, hogy az utcán/boltban/buszon/étteremben is rendszeresen futni bele fejhangon visítozó gyerekkel, mégsem mész oda egyikhez sem, hogy téged amúgy baromira irritál, szóval költözzön már el vagy menjen már máshova, ahol te nem hallod a sírást..

2022. júl. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!