Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha felső szomszéd feljelent...

Ha felső szomszéd feljelent mert az ablakban cigizem, milyen következményei lesznek?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 7. 21:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Az ablakba cigizés egyenlőre nem bűncselekmény...
2016. ápr. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi első válaszoló!
2016. ápr. 7. 22:18
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Semmi.
2016. ápr. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%

Nem egyenlőre, hanem egyelőre.

Nem veszik fel a feljelentést, mert nem sértesz sem törvényt, sem egyéb rendeletet. Így következmények sincsenek.

2016. ápr. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
59%
2. En nem dohanyzom, de oszinten szolva telibefosom, hogy a szomszed no vernyakol, hogy a mellettem lako, a sajat lakasanak a sajat erkelyen cigizik. Megteheti. Nem tudom mi kene meg. Se a buszmegallokban, se az ettermekben, kavezokban, se az allomasokon nem lehet mar ragujtani. Nehogy mar egy vadidegen pofazzon bele, hogy mit csinaljon a masik a sajat lakasaban. Ba en pl a te bundaskenyeredet, rantotthusodat, szunyogriasztos fustolodet szagolnam es szolnek, hogy bebudosited a lakasomat ki lennel akadva, ugye?? Mondjam, hogy ne hasznald a konyhadat? Pffff
2016. ápr. 8. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Én dohányzom, de sosem az erkélyen/ablakban, mert a felettem lakóhoz megy be a füst és nem szeretnék kellemetlenséget okozni neki. Viszont hiába jelent fel, ilyennel nem foglalkozik a rendőrség.
2016. ápr. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy hozzá megy be a cigifüst. Meddig tart becsukni az ablakot? Senki nem várhatja el, hogy emiatt lemenjünk a ház elé. El lehet költözni ha gondja van. De nem akarok ebbe belemenni. Megkaptam a választ a kérdésemre, köszi!
2016. ápr. 8. 08:06
 8/15 anonim ***** válasza:
56%
Miért mindig az összeférhetetlen furkó vagdalkozik azzal, hogy el lehet költözni? TE vagy a büdös, TE zavarsz másokat, komolyan NEKED kellene kiköltözni valami lakatlan tanyára. Jó fej vagy, saját lakásában az ember azt lesse, hogy az alsó bunkóci mikor bagózik, és akkor rohanjon bezárni az ablakot? Nyáron is? Csukott ablaknál aludjon? Én az ő helyében valami durva büdös vegyszerrel árasztanálak el téged, viszonzásként, aztán vigyorogva közölném, hogy "ha nem tetszik, el lehet költözni". Megjegyzem felső szomszédot dirket bosszantani nagy butaság, megkeserítheti az életedet, ha akarja.
2016. ápr. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
14%
Én felmennék, és a képébe röhögnék, hogy komolyan megpróbált feljelenti ezért? :D Gondolom az ügyintéző is kiröhögte... vicces :D
2016. ápr. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
56%
Viccnek jó,de egyébként semmi köze hozzá !
2016. ápr. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!