Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy lehet a kutya ugatástól...

Hogy lehet a kutya ugatástól aludni?

Figyelt kérdés

Szerencsére a közelben senkinek nincs kutyája,amik vannak kicsik és bent vannak a házban!

De távolról hallom a kutyákat,hogy nagyon ugatnak.

Hogy lehet aludni éjjel?


2022. júl. 22. 06:24
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
86%

A város egyik legforgalmasabb kereszteződése mellett nőttem fel. Nyáron éjjel az ablak is nyitva volt, hogy ne süljek meg - két villamos robogott az ablak alatt, motorosok vagánykodtak, az Éj Gyermekei végeztek onkológiai családelemzést a villamospálya túloldalán lévő buszmegállóban ("A rák egye ki a kva anyádat"), és a kereszteződés miatt a szirénás járműveknek be kellett kapcsolni a hangjelzést.


Szóval ja, bulis volt. Megszoktam.


Ma egy nagyon csendes helyen élek. Múltkor párom meg is jegyezte, hogy valami törént, mert már a harmadik szirénázó kocsi húzott el a távolabb fekvő úton. Én csak pislogtam rá, mert az agyam teljesen kizárta a hangot.

2022. júl. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
27%

Ez a természetről mit sem tudó, városi ember nyafogása.

Nem fognak a kedvedért elhallgatni. Nekik ez a természetük, őrzik a házat, ha arra halad ember, állat, akkor jelzik, hogy hol a határ.


Költözz be a pesti romkocsma prolinegyedbe, ahol hallgathatod a duc-duc zenét, a részeg, kábszeres ricsajozást, odasüvít a mentő, tűzoltó, rendőrség szirénája, motorzúgás, por és piszok.

2022. júl. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
60%

Az egész szabályozás szar. Üvöltő zenéhez bármikor lehet rendőrt hívni, üvöltő kutyákhoz nem. Egész utcák élhetetlenek, ahol kivágtak az udvarba sok esetben 2-3-4 kutyát, ez tömbönként akár 50 állat is lehet. Aztán jön a hülyéje és mondja, hogy szokd meg?!

Vajon ők mit szólnának, ha a környékükön minden házból szólna a zene egész éjjel úgy, hogy a csukott ablak sem segít?

2022. júl. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
73%

A városikban is vannak kertes házak, nem csak belvárosi húgyos tömbházak romkocsmakkal agyasok!

Én mindig kertes házban éltem.

Az okos anyámék tartottak baromfit és engem nagyon zavart a pirkadatkor vagy még korábban elkezdett kukorékolás.

Ahol most élek van egy család, ahol két nyomi korcsot tartanak.

Én nem tudom honnan van ennyi energia azokban a férgekben, de pokollá teszik az éjszakáinkat.

A pali meg a nő is cigiznek. Felkelnek éjjel, kiállnak az udvarra és ott szívják. A kutyák keülnek eléjük és ugatják őket.

Ezek a suttyók nem szólnak rájuk. (felgyújtják a kinti villanyt, így látni mi van)

De nem ők az egyetlenek. Az utcában közel hozzánk 3 ilyen család van.

Pokol.

Csak azt nem értem, hogy a francba nem ébrednek fel?

2022. júl. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
65%
Kicsit off.De én a szomszéd macskáitól vagyok ki.Tele szarják a virágoskertet,a ház oldalánál lévő puha földet is.Borzasztó büdös és nagyon rossz,hogy a gyerekekkel nem tudok kertészkedni,mert aggódom milyen kórokozók lehetnek a földben.A virágot meg kikaprja.Probáltam már borsot,kávé zaccot több ezret kötöttem macskariaszto sprayekre,de hatástalan.Todom,tudom...falu,meg, aki eszik az szarik...de azért ez mégis!?! Gondoltam a szomszédnak felvett hogy vegyünk ketten ultrahangos macskariasztót,de akkor nem megy el otthonról is az állat?!
2022. júl. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
88%
Engem a folytonos gyereksírás, sikitás, ordítás zavar. Amikor szóvá tettem és megkértem (normálisan) a szomszédot, hogy néha legalább szóljon rá a gyerekre persze én voltam a rossz.
2022. júl. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
83%

Sehogy, egy idő után ebből mindig probléma van, pl ezért se lehet sok albérletbe kutyát vinni.


Kertes háznál is zavaró.


Általában ebből mindig az lesz hogy a kutyatulajdonosnak szólnak ezért, aki majd szépen felháborodik mintha semmi baj nem lenne.

2022. júl. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
41%
Annál fáradtabb szoktam lenni, hogy ilyesmin rugózzak
2022. júl. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
79%

Kb 20 méterre van tőlünk egy templom. Én már a hangját sem hallom annyira hozzászoktam, a kutya ugatás sem zavar.

Mikor jön hozzánk valaki az majd megőrül a 15 percenkénti harangozastol. Éjszaka óránként folkel.

Ellenben mikor útlezárás volt és tőlünk kb 30 méterre ment hónapokig a főút forgalma teljesen kivoltam, volt hogy semmit nem tudtam aludni.

2022. júl. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
55%

15 vagyok: annyit hozzáteszek, hogy én is behívom a kutyámat, ha ugat (szinte mindig van itthon valaki), ha nem vagyunk itthon, akkor a kutya a házban vár meg minket, és az enyém is benn alszik (nyilván azért, mert a kutyát féltem az emberektől, nem fordítva)

Szóval nem veszem magamra, DE! akkor is irritál, amikor valamiért CSAK a kutyák ellen szól egy-egy kirohanás, amikor ezer más zavaró zajforrás is van.

2022. júl. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!