Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy lehet a kutya ugatástól...

Hogy lehet a kutya ugatástól aludni?

Figyelt kérdés

Szerencsére a közelben senkinek nincs kutyája,amik vannak kicsik és bent vannak a házban!

De távolról hallom a kutyákat,hogy nagyon ugatnak.

Hogy lehet aludni éjjel?


2022. júl. 22. 06:24
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
49%
Ha távoli kutyaugatás zavar, akkor lehet, hogy túlhallásod van, nézz utána.
2022. júl. 22. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
56%

Már miert ne lehetne?

Ez a normális.

A kutyák ugatnak, macskák nyávognak, a kakasok hajnalban kukorékolnak, a madarak csiripelnek, a varjak kárognak, a baglyok éjjel kuvikolnak. Ez maga a természet része. Aki ilyen környezetben él, annak fel sem tűnik.

2022. júl. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Nem zavar,mert távol vannak!😅Én azt kérdeztem,hogy ha a szomszédban vannak hogy lehet aludni tőlük.Sehogy!Ahol régen laktunk volt egy kakas a szomszédba és minden reggel 4 kor felêbredtünk rá.Ha lett volna lêgpuskàm simán lelóvöm az ablakból.
2022. júl. 22. 06:43
 4/34 anonim ***** válasza:
82%
#3: Ha villamosvonal mellett laksz akkor meg kisiklatod? :-)
2022. júl. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
47%
2022. júl. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem minden szokás kérdése. Régebben nem tudtam aludni semmi zajtól. Albérletbe kellett mennünk, és hirtelen egy 4 sávos főút melletti kis lakást sikerült kapnunk. Pont éjszakás voltam, amikor költöztünk. Első két nagyon furcsa volt alig aludtam, aztán megszoktam, és lehúzott redőny mellett simán aludtam az éjszakai műszak után nappal is a hatalmas zajban.
2022. júl. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
70%

#2

Nem akarok kötekedni, de inkább maradj csendben. Egy idióta kutyatartó úgy tudja le az ugatás miatti panaszt, hogy "az a dolga hogy ugasson, most meg takaroggyá innen me elföldellek". És NEM, nem téged idiótáztalak le, mielőtt félreérted.

2022. júl. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
44%
Ha abban nősz föl föl sem tűnik.
2022. júl. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
59%

Jó, jó. Nem érdekel a farmos életmódod, hogy te tehén, disznó meg miegyéb közt nőttél fel, NEM mindenki születik farmercsaládba, ahol egyes családoknál az a megszokott hogy 0% szabadidő, 0% szórakozás, 100% munka. Menj a dolgodra és hagyj békén.


Nem tud érdekelni mennyire veszed kötekvésnek...

2022. júl. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
64%

A kutyatartó soha nem felelős az állataiért, ezt már megtanulhattuk. Hadd ugasson egész nap, azért van. Nem kell sétáltatni, csak házőrző. Mindegy ha megőrült a bezártságtól, majd lesz másik. Engem nem zavar, téged minek zavar?

Üdv a falusi kutyáspronyók valóságában.

2022. júl. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!