Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért kell lomokat égetni...

Miért kell lomokat égetni este (éjszaka) 23 órakor?

Figyelt kérdés

A tegnapi fűnyírós kérdést is én írtam ki (amikor már azt hittem, hogy végre lesz egy-két nap fűnyírás nélkül, mert egy picit már kezd idegesíteni, hogy míg fiatalkoromban nem volt fűnyírás, az utóbbi évtizedekben tavasztől őszig folyamatosan berregnek a gépek), de este ezt is sikerült felülmúlni egy másik szomszédnak.


Komolyan mondom, nem tudom megérteni, be is csengettem az előbb, hogy megkérdezzem, tényleg ennyire unja magát, hogy 23 órakor nekifog égetni, amikor a környéken az összes ablak nyitva van a hőség miatt? (Be is van tiltva az égetés néhány éve, sokan abba is hagyták. Sokan pedig nem.)


Válasz: pakolt a pincében egy kicsit, és gondolta eléget titokban (!) néhány lomot.


Ez az ország menthetetlen.


2022. júl. 24. 09:05
 1/10 A kérdező kommentje:
(felülmúlni/felülmúlnia)
2022. júl. 24. 09:06
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

ja, titokban, mert tudja, hogy bűncselekmény, és nem hiszi, hogy ő vagy más emiatt lenne rákos.

az önkormányzat környezetvédelmi izéje lehet tud valamit mondani minderre.

2022. júl. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Azért égeti akkor, mert tilos. Simán fellehetne érte jelenteni. Vagy még akkor kihívni a rendőrséget, mikor történik az eset.
2022. júl. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Hívd ki ilyenkor a rendőröket. Tűzgyújtási tilalom van.
2022. júl. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Nappal látszik a füst!
2022. júl. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

Az egetest elitelem.

A funyirast meg szokjad meg vagy koltozz lakasba!

2022. júl. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
23%

Hát, Te sem vidékre születtél, ahogy én sem. :)

Én is itt putrifalván kezdek hülyét kapni a sok paraszttól.

Kedvencem, amikor ezek elkezdenek cigányozni pl...

Mondanám ilyenkor, hogy ti lényegesen nagyobb suttyók vagytok, mint a cigók.

Azok se piskóták, de ők legalább nem burkolóznak a külsejükbe.

2022. júl. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Mivel drága főispánunk egyre inkább ellehetetlenití az életünket, ezért a rendes dolgozó ember se fog tudni megélni, nemhogy a nem dolgozó réteg. Ez utóbbi pedig kőkeményen neki fog állni kábelt égetni, hűtőt szétkapni és hasonló huncutságokat csinálni, mert kell a lóvé. Hogyne hogy nem fogja a szemetet szabályosan elvitetni, mivel nem lesz pénze kifizetni.
2022. júl. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%

Hívd ki a rendőrséget, akár éjszaka is.

Önkorinál nem érdemes, én próbáltam, kaptam egy levelet, és még én fizethettem volna (pár éve volt már) 5 ezer forintot, ha hivatalosan is be akarom nyújtani (hogy éjjel többször is műanyagot (!) éget egy barom a szomszéd utcában.

Rendőrséget ha kihívod, nincs cicózás.

2022. júl. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk annyit vágják a füvet, hogy sok helyen már semmi aljnövényzet nincs, csak a csupasz föld. Ahogy mondják nem sivatagosodás van, hanem sivatagosítás.
2022. júl. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!