Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy lehet elleni kis faluban...

Hogy lehet elleni kis faluban ahol csak 20-30 ember lakik nem túl uncsi nem-e lehet ettől be fordulni?

Figyelt kérdés
2022. júl. 24. 20:01
1 2
 11/13 anonim válasza:
71%
Azt hittem csak én vagyok olyan mint az 5. Megőrülök a közhelyektől, a kötelező protokolloktól. A "hogy vagy, de jól nézel ki stb." kérdések menekülési reflexet váltanak ki bennem. Az embereket igazából csak a szűk kis érdek szférája érdekli, a barátkozási szándékot a felderítő "mivel foglalkozol" típusú kérdések előzik meg. Egyszer egy bulin a bemutatkozásnál bosszantott a sok fontos ember fennhéjázása, azt mondtam alkalmi munkás vagyok. Éppen csak haza nem küldtek. Pesten élek, minden álmom egy tanya de a családom már végzetesen úrbanizálódott.
2022. júl. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Senior Séf ***** válasza:
61%

Szép terv a tanyára költözés, csak van egy kis bibi vele. Mindent meg kell tudni javítani, urambocsá új vezetéket kiépíteni. Víz, villany nem foghat ki rajtad, és a kőműveskanál, ácskalapács se állhat idegenül a kezedben. Emellett természetesen ismerned kell a vadnövényeket, a kerti praktikákat, az állattartás csínját-bínját.

Ha ez megvan, melegen ajánlom; ott tényleg gyönyo9örű életet tudsz magadnak varázsolni.

2022. aug. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

A technika nem okoz gondot, a házamban a vizet, villanyt, riasztót én szereltem. Volt már hogy még a szöget is sikerült egyenesen bevernem a fába.

Van macskám, halaim, tartottam csirkéket. Igaz hogy csibekorukban kaptam ezért megölni nem bírtam őket, mást kellett megkérnem. A vadnövényeket nem ismerem de a hüvelygombán kívül semmitől sem félek.

2022. aug. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!