Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kik laknak ezekbe a házakba?!

Kik laknak ezekbe a házakba?!

Figyelt kérdés

Egy ideje nézem Enez Yilmazer csatornáját, a pasas szerintem fenomenális, főleg, hogy 15 év alatt így megtanult angolul és ilyen karriert csinált az USA-ban törökként...


10-20-30 akár 100 millió dolláros luxus házakat/lakásokat mutat be, van vagy sok ezer a csatornáján


https://www.youtube.com/watch?v=EXb9GIJde8E



Milyen lehet egy ilyen helyen lakni? Eltudod képzelni?


2022. júl. 25. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
pazarló élet lehet. Köszönöm nem kérek belőle.
2022. júl. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
15 év alatt megtanult borzasztó akcentussal angolul
2022. júl. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor elmondom, hogy 20 évvel ezelőtt amikor előszőr fort lauderdaleben voltam egy kb ennyit érő házban. Az amerikai filmekben vagy ezekben az introkban amit láttok az tényleg így van, minden ilyen. Ez magyar szemmel borzalmasan furcsa -legalábbis nekem az volt-... mert hülye férfiként rögtön az illesztéseket nézegettem, a fugát, tetőt stb... na az a helyzet hogy ezek a házak olyanok mint egy díszlet. A gipszkarton fal, az öntött burkolatok, minden olyan mintha egy filmstudióban lennél... de ne merészelj nekidőlni, mint otthon mert simán be is szakad egy nagyobb férfitesttől. IGAZ ebből nagy ügyet nem csinálnak......

Nekem elsőre is meghökkentően furcsa volt az, hogy minőségnek és tökéletesnek látszik... anyag meg nincs benne. Aztán sokadszorra is nagyon furcsa és nem tudom megszokni. Mindegy is.


A kérdés kik laknak ilyen házakban? Pl. orvosok, ügyvédek, real estate agent founder, akik franchiset hoznak létre nem tudom mi a jó név rájuk. Autókereskedők, restaurátorok, rengeteg rengeteg olyan válllalkozó aki nem a sarki kisbolt megnyitására vállalkozott hanem létrehozott valami újat, valami megváltót a piacra. A simliskedő embereket nem is említem... akkor modellbizniszben dolgozó emberek... sok sok sok a példa.

2022. júl. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*ezekben
2022. júl. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#3 Bocs, hogy hülyeséget kérdezek.De ezt úgy kell elképzelni, hogy a nagyobb darab emberek nem dőlhetnek neki a falnak, nem támaszkodhatnak rá, mert beszakad?
2022. júl. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hat nezd ha azt mondom neked nagyjabol 2szer 1 centi vastagsagu a gipszkarton amit falnak felhuznak, altalaban raknak nemi kozeggyapotot tolteleknek a 2 gipszkarton koze.... Amerikaban egy ferfi 100 kilonal kezdodik. Ha egy 100-130-200 kilós ember nekidől egy ilyen falnak, amire egyebkent nem raknak se polcot es nem is függesztenek semmit max 1 képet maliburól... akkor elkepzelheted.

Viszont szép. Design. Festhető. Ragasztható. Stb...

A beltéri ajtók is vékonyak. Kopognak, nem pontosan tudom milyen anyagbol keszulnek de pozdorjának tűnik. Vagy legalábbis minőségben az áll közel hozzájuk.

Szóval a kérdésre a válasz... igen úgy kell elképzelni hogy ha nekidől egy meretesebb ember akkor simán átszakad a fal. Ha nekiesik akkor pedig biztos. Ajtók ugyanez.

2022. júl. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem igazán a falak vastagságát néztem, hanem a belső stílusérzéket, felszereltséget

Gyakorlatilag még a kukás doboz is Miele... beépített Miele espresso kávéfőző, pultba épített Miele indukciós palacsintasütő, ilyen-olyan sütő, érintésre és gombnyomásra nyitó/záró szekrények, stb.

Márványból készült kád, stb..

2022. júl. 25. 23:42
 8/10 anonim ***** válasza:

Az a legkisebb tetel egy 20 millios real estateben.

A marvany altalaban gres lap, laikus meg se mondja a kulonbseget. A miele berendezes meg fika.

A belsoepiteny es lakberendezo meg a munkajat vegzi.


Ezeknel a hazaknal amit megfizetsz

-lokacio

-szomszedok

-prestige

-alapterulet

-fal mennyezet hutes futes

-okos iranyitas

-kozossegi terek funkcioja kihasznalhatosaga

-kosarpalya v teniszpalya v bowling stb

-spa, medence jellege


Stb stb stb... az hogy miele vagy nem miele a hutoszekreny.... olyan mindegy

2022. júl. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#6 Köszi szépen.Hát ez nem semmi, nem gondoltam volna.Ez akkor egy jól kinéző gagyiság.
2022. júl. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor ezért viszi el olyan gyorsan egy nagyobb forgószél.
2022. júl. 26. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!