Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Az Alföldön élők hogyan...

Az Alföldön élők hogyan szokták meg azt, hogy nincsenek hegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon unalmas az alföldi táj, hogy lehet ezt megszokni?

2022. aug. 9. 12:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Én az Alföldön élek, de Siófokon születtem. Talán ezért is imádom annyira a hegyes dombos tájakat. Engem az vonz, meg a tenger, a vizek. Valóban gyönyörű az Alföld is, de azért egy hegyekkel, dombokkal, folyókkal tarkított táj mégis izgalmasabb.
2022. aug. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Egész életemben itt éltem az Alföldön, de borzasztóan unalmas számomra. Állandóan mennék innen, szoktam is menni kirándulni, de az első értelmes hely is 2,5 órára van innen. Borzasztóan irigylem azokat, akik csak kimennek a hegyekbe pár órára. Vagy akik olyan faluban/városban élnek, ahonnan gyalog is megközelíthető egy-egy túraútvonal. Ha ilyen helyen laknék, állandóan úton lennék, felfedezném az egész erdőt. Nemsoká elköltözök innen, bár sajnos még az is az Alföld része, közelben sem erdő, sem hegy, de legalább 45 perc alatt elérek majd az egyik hegységhez.
2022. aug. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!