Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tennetek a helyemben?

Mit tennetek a helyemben?

Figyelt kérdés
2 eve nincs munkam. Egeszsegugyi problemaim lettek. Ezzel parhuzamosan megromlottak az emberi kapcsolataim. Idegesit Budapest. A Sziget teljesen kiborit, 1 hete nem alszom. Arra gondoltam, hogy eladom a budapesti lakast , s veszek videken hazat kerttel. Azt tudni kell, hogy nem ertek a kerthez, de gondolom , megtanulom. Lesznek allataim. Jo otlet? Vagy meg maganyosabb leszek?

#Videki elet
2022. aug. 16. 09:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Vidéken meg zavarni fog a kakas kukorékolás,búcsúk kis Grofóval,traktorok...

Valami gyógyfürdő mellé költözz ha beteg is vagy.

2022. aug. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Vidéki farmot vegyél és akkor legalább az alvással nem lesz baj.

Vidéken meg hallgathatod a kutyaugatást, kölyökhadat, a fűnyírást, flexelést, a tuctucot vagy rádiózást, télen szagolhatod a fával, szénnel és szeméttel égetők bűzét, nyáron és ősszel meg az avar -és nyesedékégető kisiparosokét.

Farm, jó messze mindenkitől. Bízz bennem.

2022. aug. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%

Oké, hogy Budapesten rohadt magas árakon mennek még a lakások is, de abból a pénzből vidéken is csak valami nagyon lepusztult házat fogsz tudni venni egy problémásabb környéken.


Azért kellene mellé még tőke, ha ez rendelkezésedre áll akkor hajrá, sok sikert.

2022. aug. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. No vagyok 50 eves. Egyedul egy farmon? Atgondolom. Kicsit butan hangzik, de ugy gondoltam, hogy egy faluban baratokra is lelek. Amerikaban ujrahasznisitast tanultam, s szerveztem a keleti parti kistelepuleseken. Voltam nehany polgarmesternel , erdeklodes nulla volt. Valami hasznosat akartam, akarok csinalni.
2022. aug. 16. 10:03
 5/12 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as! A lakasert 70 milliot ajanlott a szomszed. Arra gondoltam, hogy ebbol marad valami a kertepitesre. Problemas kornyeken mit ertesz?
2022. aug. 16. 10:08
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Inkább nagyközségbe menj, ahol azért van infrastruktúra, orvosi ellátás. Fiatalabb már nem leszel, egy farmon teljesen el lennél szigetelve, fizikailag sem bírnád. Nagyközség az ország nyugati felén, de a házat érdemes zsákutcában, csendesebb részén nézni.
2022. aug. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ne! Falun olyan mindennapi dolgokkal, olyan szellemi színvonallal fogsz szembesülni amire most biztos nem gondolsz. Pletyka, figyelés, átverések.

Tudnék mesélni. 25 év után menekülök Győrbe, pedig ez a falu az ország nyugati szélén van ahol nincsenek is kisebbségiek.

2022. aug. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Költözz Győrbe. Vannak csendes helyek és abszolút nincsen falusi feeling. Kérdezz bátran.
2022. aug. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es! Haaat erre nem gondoltam! Azt hittem, hogy kedves, segitokesz szomszedok, stb. Pont az a gondom, hogy Budapest szemelytelen lett. A csaladom, barataim kulfoldon. Szomszedok zarkozottak, van 2 csecsemo akik az oruketbe kergetnek. Gyor. Megnezem. Koszonom. Itt az a motivaciom, hogy gyerekkent sokat voltam a Nagyinal. Paradicsomi allapot volt! Imadtam. Persze akkor en nem lattam a rengeteg munkat ami volt a kertben.
2022. aug. 18. 09:39
 10/12 anonim ***** válasza:
Romantikus elképzeléseid vannak, a realitás teljesen más.
2022. aug. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!