Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Vidéken szoktak még a szomszéd...

Vidéken szoktak még a szomszédok köszönni egymásnak? Mert mostanában költözött egy vidéki család a házunkba, előre köszönök nekik, de rám sem bagóznak, vagyis nem reagálnak.

Figyelt kérdés
Plusz kérdés: Ha nem köszönnek vissza, továbbra is köszöngessek nekik? Ráadásul én vagyok az idősebb is jó 10 évvel.

2022. aug. 21. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell köszönni nekik. Faszzkalapok. Mai kor emberei. Azoknál nem divat már köszönni. Soha sehol. Ellenben sokszor van úgy hogy ha te sem köszösz neki mert nem képes viszonozni akkor egy idő után ha meglát egyfolytában bámul hogy köszönésre bírjon a szúrós tekintettel. Nyomorékok az emberek. Én már sok mindenkitől átvettem ezt a modern egoizmusról szóló fszságot és ha nem köszön valaki ha én ráköszönök akkor nem fogom tovább erőltetni. Az még a kedvencem mikor még néz is a pofámba miközben ráköszönök és mégsem érdekli tehát még arra sem lehet fogni hogy nem vett észre. Ja és a másik amikor majd ők döntik el hogy mikor kell köszönnünk egymásnak... Hát a fszom
2022. aug. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Szoktak. Nekünk 1-2 éve lettek új szomszédaink és köszönünk, intünk egymásnak kölcsönösen. Faluban élünk.
2022. aug. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk még mindenki köszön mindenkinek, 3000fős község
2022. aug. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Nem attól függ, hogy ki hol él.


Én nem köszönnék többet nekik

2022. aug. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
7%

Ja szeretsz felnőtteket nevelni. Menjél Mezőkövesdrwm.ott divat ez

.

2022. aug. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%
A városi utcán senki sem köszönget random embereknek. Ha mindig falun laktak, lehet nem tudják, hogy az egy házban vagy szomszédban lakók a városban is köszönnek egymásnak. Én finoman rákérdeznék, vagy utalnêk rá, esetleg beszélgetést kezdeményeznék. Pl. Jó napot. Jé, hogy telik az idő. Már 1 egész hete egy házban lakunk.
2022. aug. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!