Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti mit csinálnátok ilyen...

Ti mit csinálnátok ilyen szomszéddal?

Figyelt kérdés

Bérházban lakom nekem saját tulajdonú lakásom van, és 28éves vagyok. A szomszédban lakik egy nő 36évesen 3 gyerekével pasijával, sogorával és anyósával 1szoba és két feles lakásban ALBÉRLETBEN.

A gyerekei hangosak és áthallani amikor ők veszekednek.

Amikor én az exemmel balhéztunk bántalmazott kihivtam a rendőrőket és elvitettem az exemet, és amikor a rendőrők kijöttek mindig pofázott a rendőrőknek hogy ő mit tehetne ellenem mert hangosak vagyunk az exemmel és a gyerekeit zavarja és nem érti mért nem költözünk el innen mert őket zavarjuk mi. A folyoson ha beszélgetek haverral vagy bárkivel ki szol hogy ne zajongjak mert zavarja a gyerekét. Minden ki szarért szól. És a rendőrőktől meg tart. És azzal jött ha nem laknék saját lakásban már rég kitett volna engem belőle mert zavarja az hogy miattam és exem miatt jártak ide. Ó hát bocsánat hogy nem hagytam annyiban hogy az exem bántalmazott engem!



2015. nov. 23. 10:41
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Ha hangoskodnak, hívd ki a rendőröket. Jelezd a főbérlőnek, hogy hangosak, zavarnak másokat.
2015. nov. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

De ő tagadja hogy ők hangoskodnának játsza a fejét a nőszemély.

És mivel csak egy éve vettem meg a házat nem ismerem a főbérlőjüket.

2015. nov. 23. 11:09
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
AMIKOR éppen hangoskodnak, akkor szój a rendöröknek - ök kijönnek (nem másnap és nem megkérdezik ,hoyg tényleg?), és figyelmeztetik öket.
2015. nov. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

És mi van ha amire kiérnek a rendőrők ( mert 15perc mire ide érnek) addigra abba hagyják?

Nem lenne jó hamis vád.

2015. nov. 23. 11:37
 5/9 anonim ***** válasza:
54%

2: A közös képviselő ismeri és meg is van neki az elérhetősége.

De szólhatsz a közös képviselőnek is.

A hangoskodást nem lehet letagadni. Kihívod a rendőröket és ők is hallják.

Ha meg nem folyamatos zajongásról van szó, hanem csak egy-egy hangosabb mondat, azért ne piszkáld őket, ilyen mindenhol van.

2015. nov. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézd levegőnek a szomszédodat. Megváltozni nem fog. Az ilyen embernek egy igazsága van, a sajátja.
2015. nov. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Csak az a bosszantó hogy ő van albérletben nem én.

És ők is zajonganak mert 3gyereke van.

És úgy viselkedik mintha ővé lenne a bérház, ha a folyoson beszélgetek már ki szol és minden kis szarér szól nekem és elegem van belőle.

Mert irigy rám és rám van szállva mert fiatalabb vagyok nála és habzik a szája mert én nem úgy szereztem pasit mint ő hogy gyerekkel.

2015. nov. 23. 11:44
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez kicsit egyik kutya másik eb dolognak hangzik...
2015. nov. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Fenyegesd meg őket, hogy kihívod a rendőrséget, és ha tagadja, akkor videózd le, ugy hogy jól hallatszódjon, hogy mit csinálnak.
2015. nov. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!