Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kihez fordulhatok megoldásért...

Kihez fordulhatok megoldásért ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Először is azzal vádol, hogy megmérgeztük a kutyájukat és ezt a szomszédoknak is híreszteli (a kutyájának semmi baja. Mellesleg állatokat mentettem és ideiglenes befogadó is vagyok, tehát sértő és nonszensz ez a kijelentése). Olyan tetőt csinált, ami közvetlenül hozzánk vezeti az esővizet. A drótkerítés tövébe pakolja a sz@rait, ami így már majdnem fél méterrel átlóg hozzánk, de ha mi döntünk neki valamit, akkor azt egyszerűen ellöki, merthogy az az ő kerítése. Kb. 2 méterre a házunktól rak minden hétvégén tüzet. Próbáltam vele normálisan beszélni, de csak ordított velem, hogy nehogy már én mondjam meg neki, hogy ő mit csinál a saját telkén.

Pl. húzhatok a beleegyezése nélkül betonfalat a kerítés helyére? Vagy kihez fordulhatok megoldásért? Nyugodt életet akarok!



2019. okt. 13. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
71%

A kerítés--önkori,építési osztály.

A tűzrakás, tető - jegyző.

2019. okt. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
A kerítésen belül, attól tíz centire emelj falat, abba már nem köthet bele senki. A tető miatt a jegyzőt keresd meg.
2019. okt. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
jegyző, birtokvédelmi eljárás
2019. okt. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!