Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » 2 lánnyal lakok még az albérle...

2 lánnyal lakok még az albérletben, az egyik nagyon barátságos mondta mehetünk néha valamerre vagy ilyenek, a másik kb köszönésen kívül ( de még azt se hallom amúgy megmondom őszintén) semmit nem beszélget velem. Nektek tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Ha ki is megyek akkor is még furán érzem magam, alapból már fura hogy mindig mos állandóan meg takarít, olyan mintha azt hinné hogy ő lakik csak itt, valamikor mondott olyat is hogy ő kivette volna ezt a szobát, meg hogy volt egy olyan kijelentése is hogy 2 hónapig maga volt what the fuckxd vagy pl ő meg se kérdez engem (legtöbbször én vagyok itthon a másik lakótárssal még nem igazán volt így együtt) hogy feljöhet e valaki random este 9kor ideállította a paliját, na de mindegyis ő másabb az már biztos...a másik már azért szimpi mert van kommunikáció ez meg alapból ha kérdeztem valamit már furán válaszolt meg néha elég hangos és csapkodja az ajtót csak nem az a terve hogy mindenkit kipateroljon innen, mert engem nem fog tudni ha jól tudom elég régóta már itt lakik meg ezt is mondta h nem kéne már lakótársakkal laknia akkor miért nem költözik össze a barátjával azt nem értem 6 hónapja egyutt vannak plusz amugy 25 éves
2022. aug. 26. 19:21
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Most is itt van
2022. aug. 27. 23:03
 12/17 anonim ***** válasza:
Pár percben meg lehetett volna beszélni vele a problémádat, mert attól hogy kiírtad ide, nem változott semmi.
2022. aug. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Úgy kéne haa itt lesz a másik is
2022. aug. 28. 07:06
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha csak neked van problémád ezzel és a másiknak nincs, akkor nem kell hogy ottlegyen a másik is.
2022. aug. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
szerintem most is itt járkált ágyneműben
2022. aug. 28. 10:04
 16/17 A kérdező kommentje:
vagyis na boxerban
2022. aug. 28. 10:04
 17/17 anonim ***** válasza:

Értem, szerintem nem tart túl sok közönség-érdeklődésre számot annak online közvetítése, hogy "mi megy nálatok".

Megbeszélés, kommunikáció célravezető lenne, attól hogy ide közvetíted a dolgokat, semmi sem fog változni.

2022. aug. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!