Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » SOS, szerintetek hogyan...

SOS, szerintetek hogyan tehetem ezt jóvá?

Figyelt kérdés

Az albérletem tulaja nemrég küldött ez olyan üzenetet, hogy a 12 négyzetméteres kispesti panelszobán ára jövő hónaptól tízezerrel többe, vagyis 70 ezer+rezsibe fog kerülni.


Dühömben azonnal felhívtam, és leordítottam, hogy "először újíttatsd már fel a lakást, amihez 30 éve nem nyúlt szerelő, te sz @ rágó g.ci!!!" - majd lecsaptam a telefont.


Tudni kell, hogy minden közös helyiség bútora 25-30 éves, a vízcsövek eresztenek, az áramhálózat teljes cserére szorul stb.. iszonyat lelakott, ramaty állapotban van a lakás, és ha nem százszor kértük már a tulajt, hogy csináljon valamit, akkor egyszer sem!


Viszont most nagyon félek. Még nem reagált semmit, én sem kerestem azóta, és már iszonyatosan megbántam a dolgot.


Kérlek titeket, írjátok le, ti ilyen helyzetben mit tennétek?



2022. szept. 17. 16:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, de akkor sem mondunk olyat másnak, hogy sz@rrágó gecí, pláne, ha függesz tőle.
2022. szept. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
52%

Lol, frekventáltabb helyen lakom, mint te, és így fizetek 70 ezret rezsivel együtt egy 18 nm-es erkélyes szobára, aminél a tulaj korrekt, és ha elromlik valami, és szólunk, hív szerelőt, vagy ha mi hívunk, és kifizetjük, levonja a lakbérből. Ja, úgy ennyi az ára, hogy most emelt a lakbéren! Én mondjuk nem is sz.rrágóztam le, de ennek az az oka, hogy nem az :D

Szerintem meg ne akard jóvátenni, igazad volt, és van egy hónapod keresni egy másikat. Keress. Én mindig találtam lakást/szobát jóval a behisztizett piaci ár alatt, pedig mindig hirdetésre jelentkeztem, nem ismerősöktől béreltem.

2022. szept. 19. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
12-es kamu
2022. szept. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
13, nem. Attól, hogy te életképtelen vagy, még nem mindenki az.
2022. szept. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg szarrágó tulaj vagy, és fáj a kis lelkednek, hogy itt rontom az emberek lehúzását valós információkkal? Hogy tudni fogják, hogy nem kell egérlyukat bérelni 90+rezsiért egy nyakadra járó inkorrekt fackalaptól, hanem lehet találni megfizethető áron jót, csak keresni kell egy kicsit?
2022. szept. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!