Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Akik este 10 órakor a lépcsöhá...

Akik este 10 órakor a lépcsöház elött beszélnek meg röhögcsélnek azoknak nincs munkálya meg suliba se járnak?

Figyelt kérdés
Mást is zavar mert a pad már el lett rakva de valaki vissza hozta és oda lakatolta a fához.Ami érdekes hogy, mindenhol van pad a többi lépcsöház elött de csak itt szoktak dumálni meg csak itt van le lakatolva.Valakinek valami öttlet mi lehet ez anomália már arra is gondolttam hogy, drogot árulnak.Mert ha beszélni akarnának mindenhol 3 métere van egy pad szóval nem értem ötletteket várok mi lehet a hátérben?

2022. szept. 18. 21:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
A helyesírásod miatt te is elmehetnél egy suliba!
2022. szept. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Miert ne dolgozhatnanak? Te este 8kor már ágyban vagy?
2022. szept. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ők szeretnek bandázni, társaságban lenni, ilyenek.
2022. szept. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekik nem este 8-kor lövik a pizsit, mint neked. Ennyike. :D
2022. szept. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
Én néha háromkor esek haza, pedig másnap dolgozom. Nincs ebben semmi, ne legyél rosszindulatú és irigy.
2022. szept. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
lehet hogy direkt oda ülnek, mert hab a tortán hogy adnak neked hisztériáznivalót a besavanyodott kis életedben...
2022. szept. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
6 Szerintem is csak idegesiteni szeretnének ez olyan mint az üres buszon csak mellém ülnek.
2022. szept. 18. 22:08
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

Mikor dolgoztam pl velünk is előfordult, hogy este 10-fél11 között még lépcsőház előtt beszéltünk pár szót barátnőmmel mielőtt én is haza mentem, nem csak reggel 8től pl este 6ig dolgoznak ám az emberek.😅


(Mielőtt kérdés nélkül munka kerülőnek hinne valaki,kismama vagyok, azért nem dolgozom most.)

2022. szept. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%
Azt azért valljuk be, tényleg baromi zavaróak tudnak lenni a ház előtt, bejárat előtt bandázók. 10 emeletesben lakom ide költözött valami fél cigány galeri, mostanában folyton 5-10 fős csoportokban ülnek a bejárat körül. Szól a zene, dohányoznak, mindenki más meg kerülgesse őket. Nem éppen bizalomgerjesztő.
2022. szept. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
28%
En 11 utan erek haza pl melobol, altalaba ejfel fele bandazunk. A lepcsohaz szelarnyekot ad 😀
2022. szept. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!