Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Akik este 10 órakor a lépcsöhá...

Akik este 10 órakor a lépcsöház elött beszélnek meg röhögcsélnek azoknak nincs munkálya meg suliba se járnak?

Figyelt kérdés
Mást is zavar mert a pad már el lett rakva de valaki vissza hozta és oda lakatolta a fához.Ami érdekes hogy, mindenhol van pad a többi lépcsöház elött de csak itt szoktak dumálni meg csak itt van le lakatolva.Valakinek valami öttlet mi lehet ez anomália már arra is gondolttam hogy, drogot árulnak.Mert ha beszélni akarnának mindenhol 3 métere van egy pad szóval nem értem ötletteket várok mi lehet a hátérben?

2022. szept. 18. 21:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
73%

Előző munkahelyemen állandóan délután kettő - éjfél beosztásban dolgoztam. Engem meg a 8-4-ig dolgozók beszélgetése, mosása, húsklopfolása meg fúrása zavart. Meg a falszomszéd csecsemő 0-24-es random sírása.

Jelenleg hogy hajnal kettőkor indulok munkába, hol akkor érkezem. Esetleg padeltologatás helyett próbáltatok már beszélni velük, hogy ezt itt ne? Bár nálunk mindig más és más társaság bömbölteti a diumdisut.

2022. szept. 19. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
94%
Most estem haza egy baráti összejövetelről. 7-kor kelek holnap, de ez nem akadályoz :)
2022. szept. 19. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
80%
Engem jobban zavar hogy kisgyerekek visítását hallom még este tizenegykor.
2022. szept. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
7: szoc.fóbiás vagy???
2022. szept. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
52%
Nalunk a csoves ul fekszik a padon. Erre bekente vki zsirral vastagon a padot. Nem ult ra senki. Neked is ezt kene.
2022. szept. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én is dolgozom, és heti 2-3x még simán elmegyünk iszogatni a barátnőkkel, akkor meg bőven 11 után érünk haza.
2022. szept. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!