Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » 27 évesen “idős” vagyok...

27 évesen “idős” vagyok ahhoz, hogy egy új országba kiköltözzek egyedül és újraépítsem magamat?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy amúgy nem vagyok idős, másik is mennek ki így, de a legtöbben a párjukkal, addigra már van felépített életük.

Én azonban egyedül vagyok. A fizetések miatt nagyon vonz a célország, a nyelvüket is beszélem, egyedül az tart vissza, hogy egyedül lennék, mint a kisujjam. Ez így, a harminchoz közel necces? Nő vagyok, ha ez számít.


2022. szept. 23. 14:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
59%
Fax tudja. Próbáld ki.
2022. szept. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem!

Én 24 évesen 2 éve költöztem ki.

Nincs olyan,hogy idős vagy ehhez ahhoz.

Gondolj bele…10 év múlva 37 leszel. Akkor is ha kimész és akkor is ha nem.

2022. szept. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
69%

Annyi,hogy az egyedüllét nehéz igen.

De hogyan terveznél kimenni egyébként egyedül?

Hova mennél?

Nekem egy ismerős segített az elején.

Ez egyedül nem tudom mennyire megoldható.

Ahhoz,hogy dolgozz lakcím kell de ahhoz,hogy legyen lakcímed munkahely kell.

2022. szept. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
Én egyedül költöztem 24 évesen de 27 évesen sem tartom későinek. Ha vonz az ország és beszéled a nyelvet, miért ne? Felnőttként nehezebb barátokat, társaságot találni, de egyáltalán nem lehetetlen, ha nem valami isten háta mögötti helyre mész valszeg elég sok hozzád hasonló expatot találsz. Ezen kívül nem kell felégetni minden hidat a hátad mögött és ha mégsem jön be, akkor bármikor visszaköltözhetsz. Nem tudom mekkora távban gondolkodsz, de ha hiányoznak a barátaid Európán belül könnyű látogatni egymást.
2022. szept. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

A szüleimnek van kint ismerőse. Csak 30 évvel idősebb nálam, így valószínűleg nem ő lesz az új pajtim.

Igen, sokat filózok ezen, de muszáj lesz lépnem valamit, mert itthon haza kellett költöznöm, nem bírom az albérletet kifizetni úgy, hogy mellette gyűjtsek és szórakozásra is maradjon. Ez nem élet...

2022. szept. 23. 14:35
 6/21 Darius- ***** válasza:
90%
Nem vagy idős hozzá, ha úgy gondolod ott jobb lesz, menj. Én megtettem és nem bántam meg.
2022. szept. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Európára gondolok. :)

Egyébként nincsen sok barátom. Egy szál. De ő nem költözik, mert az idén szült, családja van már.

2022. szept. 23. 14:37
 8/21 anonim ***** válasza:
85%
Melyik országra gondoltál?:)
2022. szept. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Belgium.
2022. szept. 23. 14:39
 10/21 anonim ***** válasza:
89%

Európán belül gyakran látogathatod, máskor pedig megoldjátok online. Nekem otthonról csak a barátaim hiányoznak, de simán tudunk találkozni évi 5-6 alkalommal (ilyenkor több napra) és más felületeken tartjuk a kapcsolatot. Itt helyben is lettek barátaim, társaságom, a párom is itt ismertem meg.

A leírtak alapján nem látok indokot arra, hogy maradj.

2022. szept. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!