Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tényleg olyan rossz a helyzet...

Tényleg olyan rossz a helyzet az északkeleti megyékben (Borsod, Szabolcs-Szatmár, stb.) mint ahogyan az ismerősöm állítja?

Figyelt kérdés
Nemrég találkoztam egy régi ismerőssel, aki elmondása szerint egy ideig élt azon a részen. Sokat hallottam már arról, hogy az szegény vidék, és nagyon sok a roma, de ez az ismerősöm még rosszabbnak festette le. Azt állítja sok a betörés, rablás, föleg mert lezüllött a környék. A romák folyton ordibálnak, félni kell tőlük mert támadnak meg embereket, és ilyesmi. Ráadásul a közbiztonság is rémes, az ismerősöm szerint el is rabolhatnának valakit, a rendőrök észre sem vennék olyan ritkán vannak arra. Ez igaz lehet? Nem gondolnám, hog ennyire rossz a helyzet de lehet csak naiv és tájékozatlan vagyok. Mesélne valaki aki jártas arra vagy esetleg ott is él?

2022. szept. 25. 11:03
1 2
 11/12 anonim válasza:
Én borsodban élek, nem olyan durva mint ahogy leírják egyes emberek. Békés, meg (legalábbis ahol én élek) nem lopkodnak össze vissza, de természetesen tudom hogy fordult már elő
2023. márc. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
38%

Hiába pontoztok le, meg írjátok oda, hogy nincs igazam, ma reggeli cikk: [link]


Gondolom a sok borsodi meg miskolci lokálpatrióta huszár aki szerint nagyon menő helyen él, meg máshol se jobb ezek után is csak azt mondja majd, hogy hülye az újságiró, meg nincs igaza. Majd ha már alig maradtok a csodás észak-keleten akkor kiváncsi leszek mit mondtok :D pontozzatok csak le.. :D

2023. márc. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!