Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Gáz lenne így sétához társakat...

Gáz lenne így sétához társakat keresni?

Figyelt kérdés

Hamarosan elköltözök messzire, egy kisvárosba, ahol nem ismerek senkit és semmit. Párommal fogunk együtt lakni, de nagyon sokat dolgozik, én pedig home officeban vagyok, ezért a magány fog rám várni.


Arra gondoltam, kiírnám a város Facebook csoportjába, hogy ha van valakinek kedve jönni velem kutyát sétáltatni, annak nagyon örülnék.

Hátha így megismernék embereket és a helyet is, illetve picit félek egyedül kutyát sétáltatni, mert azt már láttam, hogy ott rengeteg a kóbor kutya és senki nem foglalkozik velük.


2022. szept. 28. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Háát, lehet az ottaniak furának tartanának, vagy terjengeni fog a pletyka. Bár nem tudom, lehet, hogy jól fogadnák. Annyi félét láttam, hallottam már, hogy tényleg próba szerencse dolog ez már. Szomszédokkal alakíts ki jó viszonyt, legyen ez az első szerintem.
2022. szept. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A szomszédokat már ismerem, mind nyugdíjasok, nem hiszem, hogy jönnének velem kutyát sétáltatni. Nem is nagyon látni őket, jöttek köszönni, bemutatkozni, egyik néni adott egy szatyor almát, a másik meg felajánlotta, hogy segít a helyismeretével, ha hagyok meg az udvarunkon füvet a tyúkjainak, de ennyi.
2022. szept. 28. 20:05
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Majd kutyasétáltatás közben találkozol megfelelő emberekkel.
2022. szept. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kisvárosban nem hiszem. Ahol eddig laktam, egy nagyobb város, ott sem találtam sétálós társakat, pedig elég sok kutyás ismerősöm volt, de soha nem akart senki jönni. Akivel meg séta közben ismeretlenül találkoztunk, messze elkerültük egymást, aki kutyázik, az talán érti ezt. Ismeretlenekkel távolságtartás van, esélytelen az ismerkedés.
2022. szept. 28. 21:12
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
Ha a nagyobb városban nem találtál, akkor sajnos itt sem fogsz.
2022. szept. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Budapesten ez termeszetes lenne,h baratokkal mesz setalni.
2022. szept. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!